Bolig til salgs i utlandet i Sverige

Kart
Nedoverpil
707 resultater
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Lysekil

Södra Rejdemyrsvägen 15, Lyse, Lysekil

Södra Rejdemyrsvägen 15
41 m²2 781 864 kr
Totalpris: 2 781 864 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 2 soverom
Visning - 17. mai kl. 11:30
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Arvika

Repslagaregatan 20B, Centralt, Arvika

Repslagaregatan 20B
66 m²622 063 kr
Totalpris: 622 063 kr ∙ Fellesutg.: 4 966 krAndel ∙ Leilighet
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Arvika

Bäckelid Där Nole 1, Brunskog, Arvika

Bäckelid Där Nole 1
208 m²3 184 960 kr
Totalpris: 3 184 960 krSelveier ∙ Gårdsbruk/Småbruk ∙ 5 soverom
Visning - 19. mai kl. 17:00
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Arvika

Koppsängsvägen 3, Koppsäng, Arvika

Koppsängsvägen 3
104 m²2 164 778 kr
Totalpris: 2 164 778 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 2 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Strömstad

Karlsgatan 110 C, Röd, Strömstad

Karlsgatan 110 C
112 m²2 184 684 kr
Totalpris: 2 184 684 kr ∙ Fellesutg.: 6 766 krAndel ∙ Leilighet
Visning i dag kl 16:15
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Kungshamn

Stolpegatan 31, Smögen, Sotenäs

Stolpegatan 31
88 m²5 469 174 kr
Totalpris: 5 469 174 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 3 soverom
Visning - 14. mai kl. 13:00
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Kungshamn

Svenneby 15, Hunnebostrand, Sotenäs

Svenneby 15
49 m²2 468 803 kr
Totalpris: 2 468 803 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 2 soverom
Visning - 14. mai kl. 10:30
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Strömstad

Lilla Uddegatan 4, Centralt, Strömstad

Lilla Uddegatan 4
84 m²6 564 004 kr
Totalpris: 6 564 004 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 2 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoAskengrens Fastighets Mäklare

Charmig bostadsrätt i centrala Fjällbacka!

Trädgårdsgatan 5, lgh 1:1, 457 40 Fjällbacka, Brf
38 m²1 587 504 kr
Totalpris: 1 587 504 krAndel ∙ Leilighet ∙ 1 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Kungshamn

Sillgatan 2, Smögen, Sotenäs

Sillgatan 2
141 m²6 967 100 kr
Totalpris: 6 967 100 krSelveier ∙ Andre
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Gamla vägen 6, Grums

Gamla vägen 6
37 m²1 487 974 kr
Totalpris: 1 487 974 krSelveier ∙ Hytte ∙ 1 soverom
Visning - 24. mai kl. 14:00
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Strandgatan 6A, Grums

Strandgatan 6A
35 m²174 178 kr
Totalpris: 174 178 kr ∙ Fellesutg.: 1 722 krAndel ∙ Leilighet
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Benebo Gård 1, Mellerud

Benebo Gård 1
190 m²9 853 470 kr
Totalpris: 9 853 470 krSelveier ∙ Gårdsbruk/Småbruk ∙ 4 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Vänersborgsvägen 10, Åmål

Vänersborgsvägen 10
166 m²1 766 658 kr
Totalpris: 1 766 658 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 5 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Nygårdsvägen 30, Centrala Åmål, Åmål

Nygårdsvägen 30
167 m²1 637 269 kr
Totalpris: 1 637 269 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 4 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Risviksvägen 8, Tösse/tydje, Åmål

Risviksvägen 8
133 m²5 946 918 kr
Totalpris: 5 946 918 krSelveier ∙ 3 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Kraksbyn 301, Åmål

Kraksbyn 301
62 m²3 458 668 kr
Totalpris: 3 458 668 krSelveier ∙ Gårdsbruk/Småbruk ∙ 2 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Forsbackagatan 34, Åmål

Forsbackagatan 34
114 m²1 368 538 kr
Totalpris: 1 368 538 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 4 soverom
Visning i dag kl 16:30
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Kullevägen 6, Åmål

Kullevägen 6
90 m²293 614 kr
Totalpris: 293 614 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 2 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Grindhöjdsvägen 1C, Åmål

Grindhöjdsvägen 1C
34 m²168 206 kr
Totalpris: 168 206 kr ∙ Fellesutg.: 2 799 krAndel ∙ Leilighet
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Arvika

Bror Linds väg 4, Taserud, Arvika

Bror Linds väg 4
125 m²1 492 950 kr
Totalpris: 1 492 950 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 4 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoLänsförsäkringar Fastighetsförmedling Åmål

Superfin villa med högt och trevligt läge!

Egnahemsvägen 6, 66694 Dals Långed
118 m²2 582 804 kr
Totalpris: 2 582 804 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 4 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoSvensk Fastighetsförmedling

Charmigt hus i lantlig miljö!

Lerhult 1
75 m²687 703 kr
Totalpris: 687 703 krSelveier ∙ Hytte ∙ 2 soverom
Visning - 16. mai kl. 11:00
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Lysekil

Stora Kyrkogatan 7 B, Lysekil

Stora Kyrkogatan 7 B
45 m²1 904 788 kr
Totalpris: 1 904 788 kr ∙ Fellesutg.: 3 311 krAndel ∙ Leilighet
Visning - 16. mai kl. 14:30
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Säffle

Stenbocksgatan 9, Norelund, Säffle

Stenbocksgatan 9
118 m²1 567 598 kr
Totalpris: 1 567 598 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 4 soverom
Visning - 18. mai kl. 18:00
Bilde 1 av annonsen
Fastighetsbyrån Dals-Ed

Stubbekasvägen 8B, Ed, Dals-Ed

Stubbekasvägen 8B
74 m²348 355 kr
Totalpris: 348 355 kr ∙ Fellesutg.: 6 067 krAndel ∙ Leilighet
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Lysekil

Vese Olsbo 207, Härnäset, Lysekil

Vese Olsbo 207
64 m²2 438 485 kr
Totalpris: 2 438 485 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 3 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Strömstad

Älgvägen 20, Öddö, Strömstad

Älgvägen 20
56 m²3 677 634 kr
Totalpris: 3 677 634 krSelveier ∙ Hytte ∙ 2 soverom
Visning - 15. mai kl. 15:30
Bilde 1 av annonsen
Fastighetsbyrån Dals-Ed

Ödskölts-Berg 8, Ödskölt, Bengtsfors

Ödskölts-Berg 8
36 m²348 355 kr
Totalpris: 348 355 krSelveier ∙ Hytte ∙ 1 soverom
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Strömstad

Västra Bovägen 39, Koster, Strömstad

Västra Bovägen 39
46 m²2 980 924 kr
Totalpris: 2 980 924 kr ∙ Fellesutg.: 3 494 krAndel ∙ Leilighet
Visning etter avtale
Bilde 1 av annonsen
Megler logoFastighetsbyrån Lysekil

Drottninggatan 34, Lysekil

Drottninggatan 34
137 m²4 453 968 kr
Totalpris: 4 453 968 krSelveier ∙ Enebolig ∙ 4 soverom
Visning etter avtale

Vil du lagre søket Bolig til salgs i utlandet i Sverige?

Du kan motta et varsel når det kommer nye bolig til salgs i utlandet i søket med Bolig til salgs i utlandet i Sverige.