Bildegalleri
TYHOLT - Pen og moderne 2-romsleilighet - Strøm og internett inkludert i leien - Parkering - Varmekabler - Nært skoler
- Månedsleie
- 15 000 kr
- Depositum
- 45 000 kr
Lei denne boligen raskt og smidig, uten depositum!
Med Trygg leie får du:
- Gyldig kredittsjekk? Da betaler du ikke depositum
- Sikker digital leiekontrakt
- All betaling håndteres trygt
- Ingen skjulte avgifter
Et tjenestegebyr på 4,98 % per måned tilkommer. Tjenesten leveres i samarbeid med 
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 43 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Leieperiode
- 01.01.2027
Fasiliteter
Beskrivelse
Velkommen til Paul Fjermstads veg 77!
En lekker 2-roms sokkelleilighet på attraktive Tyholt med varmekabler i alle gulv. Leiligheten ble totalrenovert i 2018\2019 og oppleves som moderne og lys. Det er kort vei til sentrum og servicefasiliteter, samt nærhet til flere store arbeidsplasser og skoler.
Leiligheten inneholder entré med garderobeskap, romslig stue med peisovn, HTH-kjøkken i åpen løsning mot stue med rikelig skap- og benkeplass samt plass til spisebord, delikat flislagt bad med vaskemaskin og et svalt soverom med skapplass. Med leiligheten følger det også med en parkeringsplass samt en opparbeidet uteplass.
Strømforbruk, Kabel-TV og internett er inkludert i leien, som gjør hver måned svært forutsigbar. Ellers er hvitevarer på kjøkken som kjøl- og fryseskap, oppvaskmaskin og stekeovn med induksjonsplatetopp inkludert, samt vaskemaskin på bad. Spisebord med 3 stoler kan også følge med om ønskelig. Klesskap i gang samt på soverom medfølger.
Nærmeste busstopp med rute nr 22 er kun et steinkast unna, og Valentinlyst senter med bl.a Fresh treningssenter, apotek, lege - og tannlegekontor, vinmonopol, bakeri og dagligvarebutikker er i umiddelbar nærhet. Ellers i nærområdet finner du Bunnpris & Gourmet, Joker, Tyholttårnet med Egon Restaurant, Kvilhaugen gård samt Festningen.
Det er etablert en ny sykkelvei som fører deg ned til bl.a sentrum på noen minutter med sykkel eller el-sparkesykkel. For tiden er NTNU Tyholt campus stengt grunnet utbygging, men når den står ferdig er det ikke mange meter unna nærmeste høyskole. Det er også gangavstand til Solsiden eller sentrum da leiligheten ligger svært sentralt til.
Leiligheten leies ut fra 01.01.2027, men om ønskelig kan man flytte inn allerede fra 01.11.2026 eller 01.12.2026.
Visning
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser

