PrivatStabil leietaker på 36 år søker langtidsleie i Oslo Omegn15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
PrivatFulltids ansatt og inne katt søker hjem10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig eldre mann søker bolig i Oslo/Ås/Ski/Vestby10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Hybel, AndreLegg til som favoritt.
PrivatTre rolige og ordentlige venner ønsker å leie bolig med tre soveromEnebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/Parkering, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig par søker bolig i Oslo20 000 krTotalpris: 20 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatFamilie på 5 søker bolig i Oslo (Bydel Nordstrand)Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatØnsker å leie bolig for noen måneder (inntil ca. 6 mnd i utgangspunktet)Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatOrganisert, rolig og pålitelig leietaker11 000 krTotalpris: 11 000 kr ∙ Leilighet, Hybel, Rom i bofellesskapLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatElectrical Engineer with stable job seeking apartment in Oslo from July 202616 000 krTotalpris: 16 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
PrivatHMS-konsulent/Pendler søker rolig bopæl / rom i voksen kollektiv8 000 krTotalpris: 8 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Hybel, Rom i bofellesskapLegg til som favoritt.
PrivatVenneduo på leting etter langtidsleie (minimum 1 år)30 000 krTotalpris: 30 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Hybel, Rom i bofellesskap, AndreLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatØnsker å leie garasje/verksted med strøm og belysningGarasje/ParkeringLegg til som favoritt.
PrivatRolig og stabil familie søker langtidsleie25 000 krTotalpris: 25 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatStudent (20) søker rimelig bosted i Oslo – har katt9 000 krTotalpris: 9 000 kr ∙ Leilighet, Hybel, Rom i bofellesskap, AndreLegg til som favoritt.
PrivatVoksent Student Par Ønsker et hjem :)17 000 krTotalpris: 17 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatVil du hjelpe en barnefamilie med et godt sted å bo?22 000 krTotalpris: 22 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, AndreLegg til som favoritt.
PrivatLeilighet ønskes fra 1 juliEnebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
PrivatRolig (snart nygift!) par ser etter langtidsleie17 000 krTotalpris: 17 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatLærlinger på utkikk etter boplass16 000 krTotalpris: 16 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatSøker hybel/sokkelleilighet eller lignende12 000 krTotalpris: 12 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig, voksen yogalærer med fast inntekt og to rolige dyr - ønsker å leie i landlige omgivelser12 000 krTotalpris: 12 000 kr ∙ Enebolig, LeilighetLegg til som favoritt.
PrivatSmåbarnsfamilie søker leilighet til korttidsleie (6mnd)Enebolig, Leilighet, Garasje/Parkering, Tomannsbolig, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatRolig par med katt søker langtidsleie16 000 krTotalpris: 16 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
PrivatUkrainsk familie søker bolig i Oslo 2 eller 3- soverom ønskes23 500 krTotalpris: 23 500 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, AndreLegg til som favoritt.
PrivatSykepleier og lærerstudent søker tre-roms leilighet i Oslo21 000 krTotalpris: 21 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
PrivatTo små gutter (og foreldrene deres) skal leie et koselig hjemEnebolig, Leilighet, Andre, Tomannsbolig, RekkehusLegg til som favoritt.