Dame foran laptop med bankkort

FINN personlig økonomi

Nettstedet for bedriftskunder av FINN personlig økonomi

Hva er FINN personlig økonomi?

FINN.no er Norges største digitale markedsplass og det betyr at det omsettes varer og tjenester for en verdi av 685 milliarder hvert år.

FINN er med brukeren gjennom hele livet. Fra de skal ha sin første jobb, sin første bolig eller bil og videre inn i livet. Alt dette trenger å finansieres og forsikres. Derfor har vi FINN personlig økonomi.

Gjennom våre bank -og forsikringstorg hjelper vi brukere med å komme i kontakt med dere som leverer gode tjenester til disse brukerne. I tillegg har vi et helt unikt distribusjonsnettverk i Schibsted hvor du som annonsør kan finne akkurat den løsningen som passer deg og ditt produkt best. Les mer om dine annonseringsmuligheter her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre tjenestene våre og samarbeider tett med våre kunder for å lage de beste løsningene for hver og en enkelt kunde.

Ønsker du å komme i kontakt med oss er du hjertelig velkommen til å ta kontakt med en av oss som jobber med Personlig økonomi hver dag i finn.

Vi som jobber i personlig økonomi

Erik Kristiansen
Salgsdirektør
erik.krisitiansen@schibsted.no
Mobil: +47 92821716

Anne Dæhlie
Strategisk Kundesjef
anne.dehlie@schibsted.no
Mobil: +47 90628077



Anja Rødal
Strategisk Kundesjef
anja.rodal@schibsted.no
Mobil: +47 41437174


Hugo Troberg
Strategisk Kundesjef
E-post: hugo@schibsted.no
Mobil: +47 97562730
Bjørn Inge Mikkelsen
Strategisk Kundesjef
E-post: bjorninge@schibsted.no
Mobil: +47 91609007
Anna K. B. Hæhre
Strategisk Kundesjef
anna@schibsted.no
Mobil: +47 90801194
Kristoffer Bakke Lund
KAM
kristoffer.bakke.lund@schibsted.no
Mobil: +47 95517082
Thomas Hammernes
Strategisk Kundesjef
E-post: thomas.hammernes@schibsted.com
Mobil: +47 95806699
Kari Martin
Salgs- og markedsrådgiver
kari.martin@schibsted.no
Mobil: +47 47331084
Jan Erik Berentsen
Konseptutvikler
jan.erik.berentsen@schibsted.com
Mobil: +47 94436336
Anne Røhne Rivertz
Prosjektleder
anne.rohne.rivertz@schibsted.no
Mobil +47 40220200