Bildegalleri
Bitte, Richard allan, Gucci, Rachel zoe, missoni, Busnel, Jill Sander, toteme
Til salgs
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Type: Andre kjoler
Gi gjerne beskjed hvis du finner noe du liker, så oppretter jeg enkeltannonser slik at du kan benytte deg av fri frakt med fiks ferdig.
🤎Selger et vakkert og tidløst armbånd med et stål hjerte, som ble laget på et juleevent med Ole Lynggaard i København for flere år siden. ❤️
Armbåndet har dessverre blitt liggende litt for godt gjemt i den store «jungelen» av smykker hos en ekte shopoholiker 🙈💎 – og har derfor ikke fått den bruken det fortjener. Nå håper jeg heller det kan få flytte videre til noen som vil bruke og glede seg over det.
Det fine hjertet er stemplet og festet på samme type smykketråd som brukes i «My Little World»-kolleksjonen. Et enkelt og delikat uttrykk som er utrolig fint alene, men som også passer perfekt sammen med andre armbånd og smykker.
Et lite smykke med både historie, personlighet og den klassiske, lekne følelsen man forbinder med Ole Lynggaard. 🤍
Pris: 600 kr
En nydelig liten skatt som fortjener å komme ut av smykkeskrinet og bli brukt – kanskje av sin nye eier? ✨
🤎bilde 3.
Et nydelig og personlig smykke med en liten firkløver i sølv – et klassisk symbol på lykke, håp og gode ting som er på vei. ✨
Firkløveren henger på en vakker, delikat silketråd, av samme type silketråd som benyttes i smykker fra Ole Lynggaard. Den lette tråden gjør at firkløveren får stå helt alene og fremstå elegant mot huden – samtidig som den er utrolig fin å kombinere med andre smykker og bruke lag på lag.
Jeg kjøpte dette smykket i København hos en lokal smykkedesigner, som har en helt egen forkjærlighet for vintage. Hun samler vintage-deler og gir dem nytt liv ved å smelte om og sette dem sammen til nye, unike smykker. Derfor har dette også den lille følelsen av å eie noe som ikke alle andre går rundt med. 🤍
Et enkelt, feminint og tidløst smykke som passer like godt til en hvit skjorte og jeans som til en sommerkjole – og selvfølgelig ekstra fint når man trenger en liten dose lykke rundt halsen. 🍀
Nypris: 1.899,-
✨ Selges for kun 400,- ✨
🤎Ekte italiensk skinnsko fra Laura Bellariva 🖤
Lekre, klassiske snøresko i ekte skinn fra italienske Laura Bellariva. En tidløs modell med eksklusiv struktur, blanke detaljer og chunky såle – superfin til både dressbukser, jeans og en mer elegant hverdagslook.
✨ Merke: Laura Bellariva
✨ Ekte italiensk skinn
✨ Str.: 37
✨ Tilstand: Ubrukte – helt nye
✨ Nypris: 2 799,-
💰 Selges for kun 1000,-
En virkelig flott kvalitetssko til en brøkdel av nyprisen! 🖤
Dette er en samleannonse, og «Fiks ferdig» er allerede benyttet på ett av plaggene.
Informasjon, størrelse og pris står oppført under bildene.
🤎Fagerholt regn/ vindtett jakke er brukt få ganger ) mulig det er noen få svake merker (har forsøkt å ta detaljbilder, og føler den ser riktig bra ut.
Sender gjerne mot port (80,- sporbar og forsikret) og vipps
Alle salg er avsluttende og ingen retur. Alle ting selges som
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 17.8.2026 kl. 17:14 ・ FINN-kode: 473663152




