Bildegalleri
Nytt Daisy sjal med prislappen på . Merke Merete Dehn
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 84 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: One size
Materiale: Ull
Farge: Gul
Fantastisk poncho/ sjal fra merket Merethe Dehn, som er lett å ta på seg til hver anledning om du går for en casual look, el mer pyntet stil.. Eller om du vil ha et sjal som du kan slenge på deg når du er på hytta, el når du tar en tur i høst dagene.
Unikt ull materiale som holder deg varm vår, sommer og høst, el innendørs vinters tid.
Farve er melert lys gul/ Melange.
Et fantastisk plagg.
Plagget er helt nytt, henger m pris lappen på
Ny pris: kr 2299
Nå : kr 1100
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.8.2026 kl. 23:29 ・ FINN-kode: 473033038





