Bildegalleri
M.micallef parfymeprøver
Til salgs
46 kr
Beskrivelse av varen
Selger parfymeprøver/ dekanter av det eksklusive franske nisjemerket, M.Micallef.💫✨
Ananda:
1ml. 60kr🔹2ml. 100kr🔹3ml. 140kr🔹5ml. 200kr
En hyllest til feminin eleganse.
Ananda er en silkemyk og sensuell duft skapt for kvinner.Duften åpner fruktig og frisk med saftig pære og plomme, før den utvikler seg til ett mykt blomsterhjerte av fiol og mimosa.Basen avrundes av varmen fra vanilje og sensuell musk.
Royal Blue (Limited edition):
1ml. 60kr🔹2ml. 110kr🔹3ml. 150kr🔹5ml. 240kr
Royal blue ble lansert som en limited edition utgave av den luksuriøse secrets of love-kolleksjonen. Den kombinerer friskhet med orientalsk eleganse. Duften åpner med friske sitrus, fiken og marine noter og utvikler seg med krydret og aromatisk innslag. Basen er varm og sensuell med oud, sadeltre og ambergris.
Soleil Passion:
1ml. 50kr🔹2ml. 80kr🔹3ml. 110kr🔹5ml. 180kr
Soleil Passion er en del av den luksuriøse secrets of love-kolleksjonen.Soleil Passion er som følelsen av solkysset hud.Strålende, feminin og full av livsglede. Duften åpner av saftig av granateple, villjordbær og mandarin, som låter ett blomsterhjerte av liljekonvall, vannlilje og rose.Basen er sensuell av noter musk, ambergris og sadeltre som gir en dybde.
Betaling💸:vipps
Post📨:brevpost 46kr uten sporing på eget ansvar.
Pakkepost 76kr med sporing.
Dekantene blir pakket bobleplastkonvolutt og dokumenterer hele veien til posting.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.2.2026 kl. 20:14 ・ FINN-kode: 452314763