Bildegalleri
Navitus Melon Kiss og Venom Of Love parfymeprøver.
Til salgs
50 kr
Beskrivelse av varen
Selger parfymeprøver av Navitus:
🔹Melon Kiss
🔹Venom Of Love
Navitus er et luksuriøst nisjemerke innen parfyme som fokuserer på eksklusive dufter laget i samarbeid med kjente parfymerere.
Merket fokuserer på "high performance"-dufter med høy konsentrasjon (ofte Extrait de Parfum), utviklet for å vare lenge på huden.
Melon Kiss – Extrait de Parfum
1ml. 50kr🔹2ml. 80kr🔹3ml. 110kr🔹5ml. 190kr
Melon Kiss er en forførende og luksuriøs duft som kombinerer frisk bergamott med saftig melon og søt honningmelon. Kremet kokosmelk gir parfymen en myk, eksotisk karakter, før den avrundes i en varm base av madagaskarvanilje og kremet honning.
Frisk, elegant og uimotståelig – en perfekt duft for vår og sommer som etterlater et varig inntrykk.
Skapt av mesterparfymørene Bertrand Duchaufour og Pierre Flores, med kreativ retning fra Gabriela. ✨
Venom Of Love – Extrait de Parfum.
1ml. 50kr🔹2ml. 80kr🔹3ml. 110kr🔹5ml. 190kr
Venom of Love er en forførende og sensuell duft i extrait de parfum-konsentrasjon – intens, avhengighetsskapende og uimotståelig for både deg og de rundt deg. Duften åpner med bitter mandel og kirsebærbrandy som umiddelbart fanger oppmerksomheten.
I hjertet møter du en rik blanding av sjokoladekirsebær, tyrkisk rose absolute og egyptisk jasmin absolute. Disse smelter sammen med en varm og luksuriøs base av vanilje, mandelkrem og amberwood som gir duften dybde og eleganse.
Skapt av mesterparfymør Sidonie Lancesseur, med kreativ retning fra Paulina Schar. ✨
Betaling 💸: Vipps.
Post📨: brevpost 46kr uten sporing på eget ansvar.
Pakkepost 76kr med sporing og forsikring.
Dekantene er av glass med maskinskrevet etikett, og vil bli pakket i boblekonvolutt. Dokumenter med bilder hele veien til posting.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.3.2026 kl. 14:16 ・ FINN-kode: 453757125
