Bildegalleri
Camp Chef Woodwind Pro 36 – Unik pelletsmoker med pizzaovn, grill og stekeplate
Til salgs
20 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Lyst på en smoker som skiller seg ut fra mengden?
Selger min Camp Chef Woodwind Pro 36 – en allsidig og innovativ pelletsdrevet smoker med sidebrenner som kan brukes med stekeplate, grill og pizzaovn.
Det som virkelig gjør denne modellen unik, er det integrerte røykkammeret (se bilde). Her kan du tilføre vedbiter, røykespon eller kull i tillegg til trepellets.
Du får dermed det beste fra to verdener: enkel og presis temperaturstyring fra pelletsystemet, kombinert med muligheten til å tilføre ekte vedrøyk for en kraftigere og mer autentisk røyksmak.
Dette er en premium smoker for deg som ønsker skikkelig BBQ-smak, men samtidig vil ha fleksibiliteten og brukervennligheten til en moderne pelletsgrill.
Woodwind Pro har avansert temperaturstyring som holder jevn temperatur under hele tilberedningen. Røykmengden kan justeres fra nivå 1 til 10, slik at du selv bestemmer hvor mye røyksmak maten skal få.
Med Camp Chef Connect kan du følge temperaturen og styre grillen fra mobilen. Det gjør det enkelt å holde kontroll på både grilltemperatur og kjernetemperatur uten å måtte stå ved grillen hele tiden.
Woodwind Pro 36 har stor kapasitet med totalt 1 236 kvadrattommer (ca. 0,80 m²) grillflate.
Dette er fordelt på:
Hovedrist: 663 kvadrattommer (ca. 0,43 m²)
Øvre rist: 573 kvadrattommer (ca. 0,37 m²)
Mål og vekt:
- Lengde: ca. 158 cm
- Bredde: ca. 66 cm
- Høyde: ca. 113 cm
- Vekt: ca. 83 kg
Spesifikasjoner:
- Modell: Camp Chef Woodwind Pro 36
- 36-tommers pelletsgrill og smoker
- Total grillflate: 1 236 kvadrattommer / ca. 0,80 m²
- Hovedrist: 663 kvadrattommer / ca. 0,43 m²
- Øvre rist: 573 kvadrattommer / ca. 0,37 m²
- Pelletbeholder: 22 pund / ca. 10 kg
- WiFi og Bluetooth
- Styring via Camp Chef Connect
- Fire temperaturmålere
- Justerbar røykmengde fra nivå 1–10
- Integrert røykkammer for ved, røykespon eller kull
- Automatisk tenning
- Avansert temperaturstyring
- Enkel håndtering av aske og fett
Grillen er 2 år gammel og selges som komplett pakke med:
- Pizzaovn
- Grill
- Stekeplate
- Grilltrekk
Dette er en svært allsidig smoker hvor du kan lage alt fra brisket, pulled pork og ribs til pizza, biff, burgere og mye annet.
Anbefaler å søke opp Camp Chef Woodwind Pro 36 på YouTube for å se de unike funksjonene og mulighetene denne modellen har.
Ønskes mer informasjon, er det bare å ta kontakt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 25.8.2026 kl. 09:49 ・ FINN-kode: 474447187


