Bildegalleri
Ny (NATURLIG )diamant alliansering 2,65 ct i 14K gull – Str. 56 (GCI)
Til salgs
34 500 kr
Beskrivelse av varen
Hovedmateriale/stein: Diamant
Annet materiale /stein: Gull
Eksklusiv og massiv diamant alliansering (7-steins) i 14K gult gull med hele 2,65 karat 100 % NATURLIGE DIAMANTER selges.
Vurderer du den ultimate gaven til en spesiell anledning, eller en helt fantastisk ring til deg selv? Dette er en usedvanlig vakker alliansering av svært høy kvalitet, fattet med 7 store, glitrende briljanter på rekke.
Ringen er flunkende ny og 100 % ubrukt. Den leveres i en flott gaveeske, komplett med et originalt og uavhengig sertifikat fra det anerkjente internasjonale laboratoriet GCI (Gemological Centers), som garanterer at dette er ekte, naturlige diamanter (må ikke forveksles med lab-dyrkede diamanter som har en langt lavere verdi).
Diamantene har en unik og nydelig samling av naturlige fargetoner (I, lys grå, lys gul og Fancy Light Yellow) som gir et helt fantastisk spill og særpreg. Med en klarhetsgrad på VS2 - SI1 har steinene en ekstremt flott glans og er helt rene for det blotte øye. Siden ringen har store enkeltstener på nesten 0,40 karat hver, har den et enormt blikkfang på hånden.
Ringen har en innvendig diameter på 17,8 mm, som tilsvarer ringstørrelse 56 (en av de mest etterspurte damestørrelsene).
Nøkkelinfo fra GCI-sertifikatet:Steiner:
100 % NATURLIGE DIAMANTER (All Natural Diamonds)
Antall steiner: 7 runde briljanter
Total karatvekt: 2,65 karat (ct.)
Fargegrader: I / Light Gray / Light Yellow / Fancy Light YellowKlarhet: VS2 - SI1 (Svært høy klarhet med fantastisk glans)
Materiale: 14 karat gult gull (stemplet "14Kt")
Totalvekt (inkl. steiner): 3,40 gramDato på sertifikat: 31. mars 2026
Ny ubrukt vare.
Kommer i gave eske.
Vennligst merk at dette verdifulle samleobjektet oppbevares i en sikker safe i Fredrikstad. Gjenstanden lagres ikke på selgers private adresse. Dersom det er ønskelig å se objektet fysisk, må dette avtales i god tid på forhånd, da safen er plassert cirka 30 minutter unna selgers oppholdssted.
English:Please note that this high-value collectible is securely stored in a professional safe facility in Fredrikstad, Norway. It is not kept at the seller's residential address. If you wish to view the item in person, this must be arranged well in advance, as the facility is located approximately 30 minutes away from the seller.
"Når det gjelder frakt og betaling: Jeg bruker ikke 'Fiks ferdig'. Årsaken er at forsikringssummen hos Posten/PostNord gjennom denne løsningen er altfor lav i forhold til objektets verdi. Verken du eller jeg er tilstrekkelig dekket dersom pakken skulle bli borte eller skadet.Jeg svarer derfor ikke på forespørsler om bruk av Fiks ferdig, da dette er en sikkerhetsrisiko for oss begge.Betaling og trygg sending:Betaling skjer via Vipps eller bankoverføring på forhånd. Når pengene er mottatt, sender jeg objektet som verdipost. Da tegnes det en fullverdig forsikring som dekker hele beløpet, slik at både kjøper og selger er 100 % trygge. Dette er den eneste forsvarlige måten å sende verdisaker på."
#Mye spennende ute for salg!Sjekk gjerne ut mine andre annonser på FINN ved å trykke på profilnavnet mitt Old Port Shop øverst til høyre på siden.#
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.6.2026 kl. 06:15 ・ FINN-kode: 466045988
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

