Bildegalleri
Hund(er) søker ekstra deltidshjem
Til salgs
1 kr
Beskrivelse av varen
Alder: 4 år eller eldre
Salamon og Sierra, to søsken Lhasa Apso’er, søker ekstra deltidshjem, da jeg har litt mye studier for tiden og ønsker litt fritid når de f.eks har løpetid, og til å kunne reise litt osv.
Safira søker også muligens ekstra deltidshjem, men Salamon og Sierra er de jeg prioriterer å få lånt bort først.
Salg er ikke aktuelt.
De er veldig snille og rolige hunder, og er veldig glad i gå lange turer, men det er ikke et krav så lenge de har god plass inne eller i hage.
De er også veldig kosete, glad i stell og oppmerksomhet. Liker å sove sammen med mennesker, men kan fint klare seg i sengen sin selv på gulvet. De er også bur trent, og liker seg i buret noen timer hvor de sover godt, om man er borte på butikken en tur f.eks.
Jeg har ikke barn selv, så de er ikke veldig vant til det, men kan nok tilvennes.
De er vant til katter, men de får absolutt ikke være med katter som er skeptisk til hund og løper vekk og prøver å gjemme seg. Da det vekker feil innstinkter i hunder, og jeg vil ikke ødelegge den gode dynamikken/sosialiseringen de har fått med kattene her hjemme nå.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.6.2026 kl. 13:10 ・ FINN-kode: 465801608
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
