Bildegalleri
Kjole/Brudekjole til salgs – elegant, lett og unik ✨
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 192 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: S
Farge: Hvit
Nydelig og komfortabel brudekjole selges til en veldig rimelig pris. Kjolen er lett og elegant, perfekt til borgerlig vielse, forlovelse eller andre spesielle anledninger. Jeg brukte den kun én gang, under mitt borgerlige bryllup.
Kjolen ble sydd etter mine mål og mitt eget design av en profesjonell syerske. Den passer ca. størrelse XS–M / S–M, da modellen sitter veldig fint på kroppen.
Det spesielle med kjolen er at den kan brukes på to måter:
• med det vakre tyllskjørtet over
• eller kun som den enkle kjolen under, uten tyllskjørtet
Kjolen har flotte detaljer med steiner/strass rundt halsen, og både kjolen og skjørtet har vakre broderier og paljettdetaljer som gir et romantisk og eksklusivt uttrykk.
Jeg elsket dette designet veldig mye, og håper nå at en annen jente kan få glede av den på sin store dag. Kjolen er i veldig fin stand siden den kun er brukt én gang.
Perfekt til bryllup, forlovelse eller fotografering. Selges billig fordi jeg ikke har bruk for den lenger. ✨
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.5.2026 kl. 12:53 ・ FINN-kode: 464588050
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

