Bildegalleri
Sjelden Breitling Titanium Gold
Til salgs
15 000 kr
Beskrivelse av varen
Selger en meget spesiell Breitling!
Dette er en Breitling Titanium Gold, referanse E50145.
Denne klokken fremstår pen og lite brukt. Kassen er også meget tynn, og føles derfor veldig behagelig på armen.
Klokken ble sannsynligvis brukt som et "låneur" Sveits/Frankrike, da "Tarkette" er et fransk ord. Dette er ikke normal praksis i Norge, men det vil si at når man leverer inn egen klokke på Service, får man låne en annen klokke i mellomtiden, slik som en lånebil. Derav gravert "Not for resale" på baklokk.
Har ikke funnet noen andre eksemplarer med "Tarkette" på skiven. Klokken er fra tidlig 90-tall, og innehar et cal. 50 (ETA 955.414) som holder tid, stiller dato og går slik det skal.
Den måler 36mm u/krone og 37mm m/krone.
På klokken er det original breitling-reim med original spenne.
Pris er fast.
Er aktiv i ulike klokkeforum i Norge, så er opptatt av en ryddig handel, penger på konto før klokken sendes. Sendes på kjøpers risiko. Ved bytte er jeg interessert i Breitling, Omega, Tudor, Zenith, Panerai, Rolex, Maurice Lacroix, Tag Heuer, Hublot, Patek, Grand Seiko, Longines, Universal Genève osv… Også åpen for vintage!
Kan også møtes f2f i Oslo😄
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.5.2026 kl. 18:34 ・ FINN-kode: 463523000
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

