Bildegalleri
Omega CK859
Til salgs
59 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Omega
Kjønn: Herre
Svært pent brukt Omega CK859 selges da den dessverre blir for lite brukt. Ble kjøpt av en trivelig entusiast her på Finn i februar, klokken ble kjøpt av han på Urmaker Bjerke i 2023, jeg er andre eier. Nypris var den gang 71.300,-
Dette er en ‘numbered edition’ og ble kun produsert i et halvt år før den ble discontinued. Med andre ord er det ikke mange av denne ettersom den kun ble produsert i et begrenset opplag før den ble tatt ut av produksjon.
Sektorskive, begrenset opplag, et Master Chronometer in-house-urverk dekorert med arabesque Geneva-striper og en kasse på 39 mm uten dato, gjør klokken til en perfekt dressklokke og det naturlige neste steget om man allerede har en diver eller annen sportsklokke.
Brukt i rotasjon med andre ur og ser meget bra ut, ser ingen hakk eller skader - klokken er imidlertid brukt så hairlines og mindre merker kan forekomme.
- Diameter: 39 mm
- Tykkelse: 11.7 mm
- Urskive: sølv (stemplet Ag925)
- Urverk: Co-Axial Master Chronometer (Calibre 8926)
- Gangreserve: 3 dager
- Vannbestandig: 3 bar (30 meter)
- ‘Domed’ anti-reflektivt safirglass
- Antimagnetisk (15,000 gauss)
Kommer komplett med alt av dokumentasjon, boks, reiseetui og tilbehør. Remmen klokken kom på er ubrukt, om man ønsker å benytte denne (står i dag på en Delugs rem som kan følge med om ønskelig).
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.5.2026 kl. 20:55 ・ FINN-kode: 463288015
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt