
Bildegalleri
Norsk Tipping/LOTTO samleobjekter, retro reklameeffekter
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 78 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Selger en flott samling med originale Norsk Tipping / LOTTO-effekter – perfekt for samlere, nostalgi, mancave eller gave 🎁
Dette er klassiske reklameartikler fra tidlig 1990-tallet – flere fortsatt i original emballasje.
📦 INNHOLD I PAKKEN
🔑 Lotto nøkkelringer (med spill/kuler)
9 stk – fortsatt uåpnet i plast
1 stk – åpnet fra plast, men fortsatt helt ny og ubrukt
Klassisk Lotto-design med bevegelige kuler
🍺 Norsk Tipping flaskeåpnere
10 stk – solid kvalitet (2 er ikke med på bildet)
Praktiske + samlerverdi
🍺 Lotto flaskeåpnere
2 stk – solid kvalitet
Praktiske + samlerverdi
🎲 Lotto spill / brett og tilsvarende for Måltipset
2 stk forskjellige varianter
Retro design – “Lett å spille, lett å vinne”
Også er par nøkkelringer for å feste i beltet med "Tipping" på.
💎 STAND
De fleste objektene er helt nye og ubrukte i original plast.
Øvrige i pen stand.
Se bilder for detaljer – dette er objektene du får.
💰 PRIS
👉 Samlet pris: 990 kr
ELLER:
Nøkkelringer (nye): 75 kr/stk
Flaskeåpnere: 75 kr/stk
Mini spill: 150 kr/stk
💡 Rabatt ved kjøp av flere!
🚀 PERFEKT FOR
✔️ Samlere av Norsk Tipping / Lotto
✔️ Retro / vintage entusiaster
✔️ Mancave / bar / hytte
✔️ Gave til noen som “har alt”
📍 PRAKTISK INFO
Kan hentes i Skien
Kan sendes mot frakt
Pakker godt 👍
🔎 SØKEORD
norsk tipping, lotto, retro, vintage, samleobjekt, reklame, nøkkelring, flaskeåpner, spill, 80-tall, 90-tall, mancave, nostalgi
Generelt om mine annonser
Prisene jeg har satt er, etter min mening fornuftige, og markedspriser for brukte varer i den stand jeg selger dem, men jeg er likevel åpen for fornuftige bud.
Liknende varer i samme kategori
Ofte selger jeg flere varer i samme kategori, så se på de andre annonsene også. Ønsker du flere varer innenfor samme kategori vil det overraske meg om ikke vi kan bli enige om en pris du tjener på (og som jeg taper på).
Oppgjør
Jeg foretrekker forskuddsbetaling på Vipps, men ønsker du å bruke «Fiks ferdig» er selvsagt det også i orden for meg.
Er du med på forskuddsbetaling på Vipps så tenker jeg at vi finner den billigste frakten. Hele poenget med å kjøpe brukt er vel å spare penger? Jeg glemte forresten at gjenbruk er bra, absolutt. Verdifulle varer er greit å sende med sporing og forsikring, ellers pleier brevpost også å komme frem.
Jeg foretrekker å bruke Posten, alternativt Postnord. Helthjem bruker jeg ikke. Livet mitt er fylt med nok utfordringer, sikkert i likhet med livet ditt, og da trenger vi ikke de utfordringene Helthjem kan by på. De er ganske heftige, og de slutter aldri å overraske.
Postens satser for brevpost (og mine rabattere priser på disse) er som følgende:
• Lite brev med målene 25 x 17,6 x 0,5 cm. (B5) koster kr. 28,-. Varer som passer i denne kategorien sender jeg for varens pris + kr. 15,- for frakt (ca. 46 % prosent rabatt på frakt i henhold til Postens satser).
• Stort brev med målene 35,3 x 25 x 2 cm. (B4) koster kr. 46,-. Varer som passer i denne kategorien sender jeg for varens pris + kr. 30,- for frakt (ca. 35 % prosent rabatt på frakt i henhold til Postens satser).
• Ekstra stort brev med målene 35,3 x 25 x 7 cm. koster kr. 69,-. Varer som passer i denne kategorien sender jeg for varens pris + kr. 45,- for frakt (ca. 35 % prosent rabatt på frakt i henhold til Postens satser).
• Ekstra stort brev pluss med målene L. + b. + h.: 90 cm. Maks lengde 60 cm. koster kr. 99,-. Varer som passer i denne kategorien sender jeg for varens pris + kr. 60,- for frakt (ca. 39 % prosent rabatt på frakt i henhold til Postens satser).
Bor du i nærheten kan du også hente varen hjemme hos meg. Jeg er stort sett tilgjengelig alle dager mellom kl. 14 og kl. 22. Ønsker du å komme hit for å hente noe når jeg ikke er hjemme, har jeg god erfaring med å sette varene «på trappa». Huset er overvåket med elleve kameraer. Det er en trygghet for at varene ikke blir borte før du kommer og det er en trygghet for meg at de som kommer for å hente gjør opp for seg.
Kommunikasjon
Jeg foretrekker at all kommunikasjon rundt mine annonser foregår på Finn.nos meldingstjeneste. Alternativt kan jeg kontaktes på SMS. En telefonsamtale etter du er identifisert er også helt greit, men på grunn av mengder av telefonselgere som forsøker å gjøre livet mitt dårlig, svarer jeg ikke ukjente nummere før jeg vet hvem som ringer. Jeg ber om forståelse for det.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.4.2026 kl. 20:36 ・ FINN-kode: 458342719
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
