Bildegalleri
Sisley hydra global serum
Til salgs
2 600 kr
Beskrivelse av varen
Sisley hydra global serum
Om produktet:
Hydra-Global Serum er et fuktighetsgivende serum som øker hudens evne til å fukte seg selv. Reaktiverer hudens naturlige fuktighetsgivende mekanismer for å gi en sterk og varig anti-aldringseffekt.
Serumet er en kraftig fuktighetsgivende aktivator som med sine aktive ingredienser av naturlig opprinnelse påvirker de tre nøkkeltrinnene i vannets syklus. Øker vannreservene, fremmer vannsirkulasjonen i epidermis. Holder vannet permanent i huden og huden ser fyldigere ut. Godt fuktet fra innsiden, huden er vakrere og klar til å tåle tidens tann.
En lett, fin og frisk tekstur som gir en følelse av en helt bar hud. Absorberes øyeblikkelig og tillater umiddelbar påføring av et påfølgende pleieprodukt. Produktet er naturlig parfymert med essensielle oljer av salvie, lavendel og merian, akkurat som Hydra-Global Intense Anti Age Hydration i samme serie.
Produktspesifikasjoner
• Ikke-komedogen
• Olje fri ***
* in vitro testing av ingrediensen
** lett som vann
*** uten olje
Nypris 3200,-
Selges for 2600,-
Aldri brukt!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 31.3.2026 kl. 20:18 ・ FINN-kode: 458086752
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt