Bildegalleri
Skolettene til venstre er solgt. De svarte er fra Gabor og knapt brukt og de er i størrelse 7. De brune til høyre er fra ECCO og i størrelse 40. Disse to støvlene er knapt brukt pga artrose i føttene.
(1/7)
ECCO OG GABOR: LEKRE STØVLER - Lite brukt!
Til salgs
270 kr
Be om at selgeren sender med Fiks ferdig! Det er trygt, raskt, og du får varen levert til adressen din. Les mer
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Disse opptar bare plass i skapet, da jeg ikke lenger kan bruke dem pga artrose i føttene. De brune skolettene/lave støvlettene til venstre på det ene bildet er solgt. De to andre er fra Gabor og ECCO. Begge støvlettene er lite brukt og du kan knapt se noen slitasje. Gaborskolettene vil jeg gjerne ha kr 300,- for. Ecco vil jeg gjerne ha 270.- for.
Om du bor i området rundt Bærum, er du hjertelig velkommen til å prøve dem på. Jeg bor sentralt på Bekkestua. Kan sendes på billigste måte mot porto.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.4.2026 kl. 18:53 ・ FINN-kode: 448857040
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

