Bildegalleri
Skittent teppe, sofa eller bil? Lei Kärcher tekstilrenser + såpe!
Til salgs
200 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Har du unger som har gnudd sjokolade inn i baksetet på vei hjem fra Raglamyr? Har bikkja rulla seg i gjørma og tatt med seg halve Djupadalen inn i stua? Eller har helgekosen etterlatt varige minner i sofaen?
Slapp av, me dømmer ingen. Men du trenger en Kärcher SE 5100 tekstilrenser! Dette er en rå kraftpakke som spyler såpevann dypt inn i stoffet og suger alt opp igjen – inkludert de mystiske flekkene du har prøvd å skjule bak en pyntepute siden sildajazzen i fjor.
Det følger med et bredt munnstykke for tepper, pluss et smalt munnstykke som er helt genialt til trange plasser, svinger i bilsetet og dypest nede i sofakrokene der alt det spennende samler seg.
KVA KOSTER MOROA?
Døgn: 200 kr
Helg (fre–søn): 450 kr
Uke: 950 kr
EKTE KÄRCHER-SÅPE (Så du slipper skumparty i stua)
Jeg leier ut maskinen med original Kärcher RM 519 tekstilrens. Den fjerner skitt, lukter friskt og tørker raskt. Du kjøper det du trenger direkte av meg:
Pris per dl: 30 kr (1–2 dl holder i massevis til en normal sofa eller bil)
Hel flaske (1 liter): 250 kr (Til deg som har gått helt amok og skal ta hele huset)
Hentes i Førresfjorden.
Psst! Trenger du rask tørk?
Stoffmøbler og bilseter blir uunngåelig fuktige under en dyprens. Har du dårlig tid fordi svigermor plutselig har meldt sin ankomst på kort varsel, og du vil unngå at hun må sitte i en søkkvåt sofa?
Fortvil ikkje! Sjekk ut min andre annonse for en effektiv tørkepakke med en Wood's avfukter og en kraftig 3kw byggtørker som gjer susen!
https://www.finn.no/465134103
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 15.8.2026 kl. 10:23 ・ FINN-kode: 306166356




