PrivatTo ansvarsfulle og rolige venninner søker bolig til leie i Oslo!21 000 krTotalpris: 21 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Privat2 soverom Leilighet søker i Bergen17 000 krTotalpris: 17 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatØnskes leid: Bolig med hage/uteplass11 000 krTotalpris: 11 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, AndreLegg til som favoritt.
PrivatUsjenert i nærheten av Kr.sand15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Enebolig, AndreLegg til som favoritt.
PrivatStille og hyggelig leter etter hybel eller leilighet9 000 krTotalpris: 9 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatUmøblert bolig ønskes leid i eller nær til Stavern10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatRolig familie på 3 leter etter ei plass å leie i Søgne eller ikke for langt unna Søgne Videregående skole12 000 krTotalpris: 12 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
PrivatPålitelig mann (29) med hund søker leilighet/hybell14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, Hybel, AndreLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatØnsker leilighet med 2 soverom18 000 krTotalpris: 18 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, AndreLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatBolig ønskes leid i Sylling eller Lierbyen11 000 krTotalpris: 11 000 kr ∙ Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig og stabilt par søker et hjem til leie i Innlandet eller Telemark.10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, AndreLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatEn dame er på utkikk etter en hybelleilighet å leieTomannsbolig, Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatLeilighet sentralt i Drammen ønskes14 500 krTotalpris: 14 500 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatRolig og pålitelig mann (32) søker bolig i Bergen11 500 krTotalpris: 11 500 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatØnsker langtidsleie sentralt i Oslo16 500 krTotalpris: 16 500 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatØnsker leie fin bolig helst nær sentrum16 500 krTotalpris: 16 500 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatGodt voksent par ønsker å leie leilighet/ hus15 500 krTotalpris: 15 500 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatCouple looking for an apartment in Jessheim area.16 000 krTotalpris: 16 000 kr ∙ Leilighet, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatRolig og stabil leietaker med fast inntekt15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
Privat2-rom/2-soverom leilighet søkes i Bergen14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, Rekkehus, AndreLegg til som favoritt.
PrivatEtablert par søker leilighet i Bergen sentrum18 000 krTotalpris: 18 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatPå jakt etter langttidsleie14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatVoksen dame ønsker bolig for langtidsleie, Elverum, Hamar, Lillehammer10 500 krTotalpris: 10 500 kr ∙ Enebolig, LeilighetLegg til som favoritt.
PrivatTrekløver søker nytt hjem 🌸21 000 krTotalpris: 21 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatJente (27), prosjektingeniør og reisependler, søker sentral leilighet fra sensommerenLeilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatAlenemor med 3 barn søker leilighet til leie.15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatLeilighet ønskes leid10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
PrivatNRK-ansatt søker leilighet/hybel på Tromsøya12 000 krTotalpris: 12 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig og etablert par søker leilighet for langtidsleie i Oslo35 000 krTotalpris: 35 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
PrivatØnsker leie9 500 krTotalpris: 9 500 kr ∙ Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/Parkering, HybelLegg til som favoritt.
PrivatMor og sønn på 7 ønsker langtidsleie19 000 krTotalpris: 19 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatKnakende god leietaker! ;)7 500 krTotalpris: 7 500 kr ∙ Hybel, Rom i bofellesskap, AndreLegg til som favoritt.
PrivatRolig og stabil familie søker langtidsleie25 000 krTotalpris: 25 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatHelsepersonell ønsker å leie bolig nær offentlig transport.20 000 krTotalpris: 20 000 kr ∙ Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
PrivatEnslig og oppegående kvinne på 70 ønsker å leie en liten hybelleilighetLeilighet, HybelLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatMøblert eller delvis møblert leilighet i Tønsberg ønskes omgående18 000 krTotalpris: 18 000 kr ∙ Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatRolig kvinne (35) ser etter nytt hjem i Lofoten7 000 krTotalpris: 7 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/Parkering, Hybel, AndreLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivat3 venninner i fulltidsjobb søker leilighet i Oslo<330 000 krTotalpris: 30 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatGodt voksent par ønsker å leie hus , hytte , feriehus , bolig :)Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, AndreLegg til som favoritt.
PrivatRolig leietaker søker leilighet/hybel helst i området Ytrebygda, Rådal, Skjold, Nesttun8 500 krTotalpris: 8 500 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatØnskes leid Verdalen25 000 krTotalpris: 25 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatSøstre som skal begynne på idrettslinja ønsker å leie leilighet eller hybel10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.