PrivatSeriøst par søker bolig i Bergen16 000 krTotalpris: 16 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig, stille og ryddig friluftsmann søker leilighet i et rolig nabolag🌲🌲14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
PrivatMann på 41 år ønsker å leige leilighet14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatØnsker leilighet i Bergen15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatFamilie på 4 søker langtidsleie på Sandsli!23 000 krTotalpris: 23 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatRolig dame i fast jobb søker et sted å bo15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatLeilighet/hybel ønskes leid15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatArkitekt i fast jobb søker leilighet/hybel14 500 krTotalpris: 14 500 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig og påliteleg leigetakar 30 år søkjer bustad frå 1. august15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Leilighet, Garasje/Parkering, HybelLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatVi ønsker å leie en 3-roms bolig12 000 krTotalpris: 12 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatUng mann på 24 med tømrerfagbrev søker leilighet!8 500 krTotalpris: 8 500 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatFriluftsinteresserte studenter søker 3-roms leilighet/ 2 rom i bofellesskapLeilighet, Rom i bofellesskapLegg til som favoritt.
PrivatRolig kjærestepar søker leilighet i Bergen fra Juli/August17 000 krTotalpris: 17 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatØnsker leilighet til leie13 000 krTotalpris: 13 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
Privat3 venninner ønsker å leie leilighet i Bergen til høsten9 000 krTotalpris: 9 000 kr ∙ Leilighet, Hybel, Rom i bofellesskapLegg til som favoritt.
PrivatPar (26 år) søker leilighet i BergenEnebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
PrivatEg ser etter bustad for ein lengre periode8 000 krTotalpris: 8 000 kr ∙ Leilighet, Hybel, Rom i bofellesskapLegg til som favoritt.
PrivatEg ser etter bustad for langtidsleige.9 000 krTotalpris: 9 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, Hybel, Rom i bofellesskapLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatRolig og ansvarsfull liten familie søker langtidsleieEnebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatLeilighet ønskes leid i minimum 1 år i sentrum av Bergen22 000 krTotalpris: 22 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatRolig par søker leilighet for langtidsleie! :)17 000 krTotalpris: 17 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Hybel, AndreLegg til som favoritt.
PrivatSolid norsk bedrift søker enebolig til leie – ryddige forhold, full garanti og trygg leietaker30 000 krTotalpris: 30 000 kr ∙ EneboligLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatKorttidsleie - Rolig gutt ønsker å leie hybel i ca 1 mnd- BergensområdetLeilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatVacant Helse søker boligEnebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Hybel, Rom i bofellesskapLegg til som favoritt.
PrivatEnslig helgepappa. Offshore med turnus.16 000 krTotalpris: 16 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Garasje/Parkering, Hybel, AndreLegg til som favoritt.
PrivatFamilie på 3 ønsker å leie leilighet18 000 krTotalpris: 18 000 kr ∙ Leilighet, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
PrivatRolig og pålitelig leietaker (27) med fast jobb søker bolig15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, Hybel, AndreLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatØnsker å leie hybel/leilighet i nærheten av Laksevåg10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatØnsker leie tomt helst med sjø utsikt.5 000 krTotalpris: 5 000 kr ∙ AndreLegg til som favoritt.
PrivatYdmyk Bergenser med mann og store barn ønsker å leie 3-4 roms i Bergen Vest området.17 000 krTotalpris: 17 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatSøker bolig i Indre Arna12 000 krTotalpris: 12 000 kr ∙ Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatTre ansvarlige jenter søker leilighet i Bergen24 000 krTotalpris: 24 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatSnill og rolig mann på 26 ønsker langtidsleie.12 000 krTotalpris: 12 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatRolig par (38/39) med snill hund søker enebolig til leie i Sør-Norge16 000 krTotalpris: 16 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Rekkehus, AndreLegg til som favoritt.
PrivatFamilie på 4 søker bolig fra 1. juli (stabil inntekt)Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatI am looking for an apartment for a few years.10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatHyggelig par (22) søker leilighet i Bergen14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatJente ønsker leilighet!10 000 krTotalpris: 10 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatRolig og ansvarlig familie på jakt etter langtidsleieEnebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Rekkehus, AndreLegg til som favoritt.
PrivatLeilighet i Sandviken ønskes av mor med to barn14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Sol og fjellPrivatModerne leilighet ønskes15 000 krTotalpris: 15 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, Garasje/ParkeringLegg til som favoritt.
PrivatGift par søker 3-roms leilighet til leie i Bergen22 000 krTotalpris: 22 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
Privat3 Studenter som søker leilighet i Bergen25 000 krTotalpris: 25 000 kr ∙ Leilighet, HybelLegg til som favoritt.
PrivatSøker nytt hjem fra senest 1.juli 202613 500 krTotalpris: 13 500 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatRolig og pålitelig leietaker søker bolig i Bergen sentrum / Laksevåg8 000 krTotalpris: 8 000 kr ∙ LeilighetLegg til som favoritt.
Privat2 soverom Leilighet søker i Bergen17 000 krTotalpris: 17 000 kr ∙ Enebolig, Tomannsbolig, Leilighet, RekkehusLegg til som favoritt.
PrivatPålitelig mann (29) med hund søker leilighet/hybell14 000 krTotalpris: 14 000 kr ∙ Enebolig, Leilighet, Hybel, AndreLegg til som favoritt.