Bildegalleri
Rolig og hyggelig pappa med ett barn søker nytt hjem i Økern/Løren-området
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 01.05.2026
- Antall beboere
- 2
Boligtype
Hybel
Leilighet
Ønsket område
Oslo
Bjerke
Beskrivelse
Jeg er på jakt etter en leilighet i Økern/Løren-området til meg selv og min datter på 6 år, som skal bo hos meg annenhver uke.
Jeg heter Artur, er en hyggelig mann på 40 år og jobber fulltid i en lederstilling i elektrobransjen i Oslo. Som person er jeg rolig, ansvarlig, røyker ikke og drikker ikke. Jeg liker å ha det ryddig rundt meg og tar godt vare på boligen jeg bor i. Jeg er en uproblematisk leietaker, godt etablert og en sikker betaler.
Min datter Zuzanna fyller 7 år i år. Hun går i 1. klasse på Løren skole, hvor hun trives kjempegodt med alle vennene sine. Akkurat nå bor vi i en 2-roms leilighet i Nybyen Økern. Vi har bodd i dette området en god stund og trives veldig godt her.
Vi ser etter:
- En barnevennlig leilighet i nærheten av Løren skole.
- 1 eller 2 soverom til en rimelig pris.
- Gjerne mulighet for leie av parkeringsplass med elbillader til firmabilen.
Vi har i dag en oppsigelsestid på 3 måneder. Ved oppsigelse i løpet av januar, vil vi være klare for innflytting fra 1. mai 2026.
Gode referanser fra arbeidsgiver og tidligere utleiere kan oppgis ved behov.
Send gjerne en melding eller ring meg om du har en aktuell leilighet, eller om du kjenner noen som skal leie ut. Jeg vurderer alle interessante muligheter!
På forhånd takk for alle henvendelser.
Med vennlig hilsen,
Artur og Zuzanna
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Trenger du en kontrakt?
- Godkjent av Forbrukerrådet
- Digital signering
- Gratis tjeneste
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.