Bildegalleri
Bolig ønskes leid
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 01.06.2026
- Antall beboere
- 5
- Møblering
- Delvis møblert
Boligtype
Enebolig
Tomannsbolig
Rekkehus
Ønsket område
Buskerud
Drammen
Øvre Eiker
Beskrivelse
Familie på to voksne og tre barn ønsker å leie bolig for langtidsleie, med minst tre soverom. Ønsker også gjerne et rom som kan disponeres som kontor, for å jobbe med familiebedrift. Vi flytter etter skoleåret er ferdig, og ønsker da primært å bo i områdene Mjøndalen, Steinberg, Hokksund(gjerne den siden som sokner til Røren skole), alternativt andre områder som sokner til en liten barneskole.
Ønsker god tilgang til tog og mulighet for dyr. Drømmen er et hus med uteområde for barna å leke på. Vi drømmer om en hund som vi kan ha med oss på gåturer langs vann og i fjellene. Vi lever et rolig liv, med fokus på barna, aktivitetsoppfølging og trening.
Dame 37 år, sykepleier. Mann 39 år, studerer til å bli barne- og ungdomsarbeider. Jente 16 år, skal gå vgs i Drammen. Gutt 10 år, der vi ønsker at han skal gå på en liten skole. Gutt 1 år, som kommer til å bo med oss på deltid.
Vi har to biler. Nå bor vi for øyeblikket i Lillestrøm, men vi kommer gjerne på visning.
Ønsker leiepris +/- 20000, alt ettersom hva som er inkludert. Innflytning i juni/juli.
Faste betalere.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Trenger du en kontrakt?
- Godkjent av Forbrukerrådet
- Digital signering
- Gratis tjeneste
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.