Bildegalleri

Bilde for oppmerksomhet
Bolig/leilighet ønskes leid
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 01.03.2026
- Antall beboere
- 3
- Møblering
- Delvis møblert
Boligtype
Enebolig
Leilighet
Tomannsbolig
Rekkehus
Ønsket område
Vestfold
Larvik
Beskrivelse
Vi er et ektepar i 30årene. Vi er på utkikk etter en ny bolig/leilighet, da ønske er å bo noe mer sentralt. Områdene som er av interesse er primært sentrumsnært. Nanset, Byskogen, Hovland er aktuelle også. Vi er åpne for andre områder og, men avhengig av kollektivtilbud.
Vi ønsker helst enebolig, men leilighet er også av interesse. 2-3 soverom, og gjerne uteplass så det er mulig å kunne grille om sommeren. Det må være mulighet for parkering, eventuelt parkering i nærheten. Vi har 2 katter, så det må være lov med dyrehold.
Bakgrunnen for flyttingen er at vi venter tiløkning i familien, og ønsker bedre planløsning, og som er litt mer tilpasset for barn en der vi bor nå. :-)
Inflyttelse må planlegges , da vi må si opp hvor vi bor per nå, og det er 3måneder oppsigelse fra vi sier opp. Ønsker primært umøblert da vi har det aller meste selv.
Vi ser etter seriøse utleiere.
Når det kommer til husleie ser vi for oss max 13.000,- vi kan strekke oss noe lenger om leien inkluderer noe. Max 16.000 om alt er inkludert.
Sikre betalere, og kan vise til tidligere leieforhold ved behov. Kun interessert i langtidsleie. Hvis du eller dere har et hjem som kan passe for oss, eller ønsker å vite mer, send gjerne en melding.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Trenger du en kontrakt?
- Godkjent av Forbrukerrådet
- Digital signering
- Gratis tjeneste
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
