Bildegalleri

Sokkelleilighet på Krapfoss leies ut

Månedsleie
13 500 kr
Depositum
27 000 kr
Inkluderer
Internett

Nøkkelinfo

Primærrom
120 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Etasje
1.
Leieperiode
01.04.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert
Barnevennlig
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Turterreng

Beskrivelse

Sokkelleilighet med flott utsikt mot Vansjø leies ut. Den inneholder gang, stue, 2 soverom, kjøkken, vaskerom med wc, et bad/wc og bod med god lagringsplass. Internett er inkludert. Strømmen kommer i tillegg ( det er egen måler).
Leiligheten har en flott og solrik vestvendt beliggenhet i et veletablert boområde rett ved Vansjø på Krapfoss, og det er et svært rolig og hyggelig nabolag.
Kort vei til Mossemarka og Nesparken/Vansjø. Fra eiendommen er det innen kort gangavstand til nærbutikk Spar, barneskole Krapfosskole, bussholdeplass og Mosseporten senter. Ca. 10 minutters gange til sentrum med alle fasiliteter. Det er kort vei til E6 og gode togforbindelser.
Ikke røyk i leiligheten.
Ønskelig langtidsleie.

Hvis du er interessert, ta kontakt på tlf. 92888794 / skriv melding via finn.no

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Trenger du en kontrakt?

  • Sjekkmerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Sjekkmerke
    Digital signering
  • Sjekkmerke
    Gratis tjeneste
  • Sjekkmerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode453446950
Sist endret03. mars 2026 08:25

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.