Bildegalleri
Stue
Nyoppusset hybel/studio til leie
- Månedsleie
- 11 000 kr
- Depositum
- 20 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 50 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 1
- Leieperiode
- 22.02.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Vi leier ut hybel/studio i kjelleren vår. Du har egen inngang. Vi har renovert hybelen med ny parkett, nye slette vegger, nytt badegulv og helt nytt kjøkken med oppvaskmaskin og komfyr som aldri har vært i bruk. Strøm og internett er inkludert i leien, men eventuelt tv pakke må du tegne selv. Det er parkeringsplass i gårdsrommet rett utfor hybelen. Selv om det er en kjellerleilighet så fremstår den som lys med gode vinduer som slipper inn dagslys.
Hybelen leies ut med seng, sofa fra Bolia, tvbenk, skap, kommode, kjøkkenbord og kjøkkenstoler (ikke avbildet) og en Miele vaskemaskin på badet.
Hybelen ligger i gangavstand til både bussvei med gode forbindelser til både Sandnes og Stavanger, samt kvadrat kjøpesenter og dagligvarebutikker.
Pga allergi er det ikke tillatt med dyr.
Vi leier fortrinnsvis ut til studenter eller enslige i jobb.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.