Bildegalleri
rommet
28kvm 1-roms. Nedre Ullevål. 2. etasje. Rolig. Sentralt
- Månedsleie
- 15 200 kr
- Depositum
- 43 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 28 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 0
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 15.02.2026 - 15.02.2028
- Dyrehold tillatt
- Ja
Fasiliteter
Beskrivelse
vennligst les hele beskrivelsen.
Leiligheten er eid og leies ut av Heimstaden. du vil få din egen kontrakt sammen med Heimstaden, det er et utleiefirma som har en gasnke profesjonell plattform.
jeg bare leier her og siden jeg flytter ut 15. februar og har tre måneders oppsigelsestid, så har jeg anledning til å sette deg i kontakt med de som drifter leilighetene sånn at dere kan avtale en tid for overtakelse. det er sikkert lurt å ha god tid sånn at man ikke forhaster ting.
denne leiligheten passer for deg som ønsker å bo sentalt, men i et rolig nabolag. her får du lett tilgang til alt. uten strøm og A-konto vil leien ligge på cirka 14200kr, selv betaler jeg cirka 300kr for strøm og 900kr for A-konto. (du vil få din egen kontrakt med Heimstaden, og det kan komme noen små endringer i tallene).
leiligheten er på rundt 28kvm. 2. etasje 1-roms med separat kjøkken og bad. gang med plass til skoskap og klesstativ. balkong med plass til to stoler. kjøleskap, ovn på kjøkkenet. kabel-tv og router for internett i leiligheten + vaskerom med felles vaskemaskin og tørketrommel i kjelleren. Egen bod og plass til sykkel i kjelleren.
meget attraktiv beliggenhet med kort vei til alt. frukt og grønt butikk rett utenfor og trikk og buss like i nærheten. kiwi ikke langt unna.
leiligheten alene koster cirka 14300kr i måneden, men a-konto for oppvarming og varmt vann ligger på rundt 900kr. månedsleien totalt ligger på cirka 15200kr og inkluderer alt utenom strøm. man må tegne eget strømabonament. det er lett å opprette eget strømabonament og jeg personlig betaler under 300kr for strøm her.
til sikkerhet ønsker Heimstaden 3mnd depositum i en depositumskonto, tallet vil ligge omtrent rundt 43000kr. de som drifter leilighetene ønsker at du er kreditverdig og at du kan kreditsjekkes. Heimstaden tilbyr også leiegaranti som man kan kjøpe, det kan du avtale med ham som jobber for Heimstaden som jeg skal sette deg i kontakt med.
jeg har anledning til å overlevere leiligheten så fort det lar seg gjøre og fra cirka 15. feb. jeg kommer til å sette deg over til ham som har ansvaret for drift av leilighetene og ila. kort tid vil du finne ut av om du får den.
siden jeg bor fortsatt her og jeg har ansvar for leiligheten så kan jeg ha visninger før jeg setter i kontakt med han som jobber for Heimstaden. det er viktig at du har lest dette nøye og forstått alt før du tar kontakt med meg. håper å se akkurat deg. 😎
NB: leiligheten skal vaskes grundig ved utflytt :)
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.