Bildegalleri
Bad med hyller både på vegg og inni speilet.
Hybel til leie
- Månedsleie
- 9 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 20 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 0
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.02.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Hybel til leie på Fagereng
Jeg leier nå denne fine hybel på Fagereng og hjelper utleier med å finne ny leietaker da jeg flytter ut før oppsigelsestid og det da er mulig å flytte inn fortløpende.
Leier ut en hybel på ca. 20 kvm på Fagereng i Tromsø. Hybelen har eget bad med vaskemaskin, hybelkjøkken med koketopp og kjøleskap, samt et oppholdsrom med god skapplass.
Dagens leietaker (jeg) har sagt opp hybelen da hun skal flytte fra Tromsø og kan flytte ut tidligere etter avtale.
Hybelen ligger i et rolig område med umiddelbar nærhet til lysløypa og kun noen minutters gange til Bukta, Kiwi og Feel24. Det er gode bussforbindelser med rute 33/34, som går både til universitetet/UNN/Jekta og sentrum.
Leiligheten leies ut umøblert (120 seng kan medfølge om ønskelig) og uten parkering.
Ikke tillatt med dyr.
Leieforhold:
* Husleie: 9 000 kr/mnd (inkludert strøm, kabel-TV og trådløst internett)
* Depositum: 3 måneders husleie
* Oppsigelsestid: 3 måneder
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.