Bildegalleri
Leiligheten ligger i første etasjen i dette huset
Moderne leilighet i naturskjønne omgivelser (åremål)
- Månedsleie
- 16 200 kr
- Depositum
- 32 400 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 120 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 3
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.03.2026 - 01.03.2027
Fasiliteter
Beskrivelse
Leilighet i første etasje av bolighus leies ut på åremål. Huset er bygget i 1976 og leiligheten i første etg ble totalrenovert i 2020. Et nydelig sted for både rekreasjon og aktivitet. Øya Talgje (sør i tidligere Finnøy kommune) er landfast med tunnel. 30 min kjøretid fra Stavanger sentrum. Leiligheten er på ett plan, ca 120m2. Tre soverom, 5 senger. Møblert (senger, sofa, hvitevarer, kjøkkenbord, samt kjøkkenutstyr)
Huset er en del av et gårdstun og leiligheten ligger usjenert til med en romslig terrasse (på bakkeplan) ut av stuen/kjøkken. Sørvendt og solrikt med fin sjøutsikt. Rolige omgivelser med nærhet til fint turterreng, frisbeegolf og badstu.
Visning
Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.