Bildegalleri
Terrassen er vestvendt, som gir gode solforhold på ettermiddag og kveld
Lys og pen leilighet på Stavanger Øst til leie
- Månedsleie
- 16 500 kr
- Depositum
- 40 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 38 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 4.
- Leieperiode
- 11.01.2026
- Bruttoareal
- 50 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
(MULIGHET FOR BÅDE LANGTIDSLEIE -OG KORTIDSLEIE)
Velkommen til Breivikveien 21B, en lys og moderne leilighet med populær beliggenhet i Stavanger Øst!
Boligen ligger i fjerde etasje og fremstår svært innbydende med nyoppusset kjøkken, nytt gulv og nymalte vegger fra 2025. Fra stue/kjøkken er det utgang til en stor balkong på ca 12 kvm med ettermiddag- og kveldssol.
Lervig er blant byens mest attraktive områder, med en kombinasjon av et urbant preg og nærhet til sjøen. Her er det korte avstander til dagligvare, treningssenter, resturanter/cafeer, turområder og gode kollektivforbindelser. Sjøpromenaden og badeområder ligger bare minutter unna leiligheten.
Leiligheten er delvis møblert (dette kan avtales nærmere med utleier). Det er også mulighet for innendørs parkering i lukket garasjeannlegg (+800 kr i mnd). Itillegg er det en romslig bod nede i lukket garasjeannlegg.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.