Bildegalleri
Kjøkkenet er nytt.
Ledig hybelleilighet på Moholt
- Månedsleie
- 9 000 kr
- Depositum
- 18 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 20 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 1
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.03.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Ledig hybelleilighet på Moholt. Hybelleiligheten er i 2. etasje og består av et bad, stue/kjøkken og en hems over kjøkkenområdet. Hybelleiligheten er nesten helt ny, med nyoppusset bad og nytt kjøkken. På hemsen befinner det seg to sengeplasser, hvor det er mulig å sette begge sengene sammen til dobbeltseng. Hybelleiligheten er på omtrent 19-20 m2, ekskludert arealet på hemsen. Hvis man inkluderer arealet på hemsen har man rundt 26 m2.
Hybelleiligheten leies ut delvis møblert, men kan også fullmøbleres etter nærmere avtale. Følgende artikler følger med for øyeblikket:
- Lite spisebord med to stoler
- To senger som kan slås sammen til dobbeltseng
- Kjøleskap med integrert fryser
- Vaskemaskin
- Servise, bestikk og diverse kjøkkenutstyr
- Klesskap
- Kommode
- Lite TV-bord
Hybelleiligheten ligger i et veldig rolig område i en blindvei. Det er kort gangavstand til flere matbutikker, og 3-bussen går likeved.
Det ønskes rolige røykfrie leietakere.
Ved spørsmål og interesse, ta kontakt via melding. Gjerne send en melding med litt informasjon om deg selv (navn, alder, jobb, studier etc.). Det er viktig for meg å presisere at jeg ikke er utleier av hybelleiligheten, men jeg har inngått avtale med utleier om å finne ny leietaker.
Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.