Bildegalleri
Stue
Lys, nyoppusset leilighet i 1.etg i Svelvik sentrum/ Nye Drammen, 2 soverom og egen inngang. Nye eiere.
- Månedsleie
- 12 500 kr
- Depositum
- 37 500 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 0 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.12.2025
Fasiliteter
Beskrivelse
Velkommen til Norges nordligste sørlandsperle!
Svelvik er nå en del av Nye Drammen.
Lys, åpen leilighet i 1. etg i Svelvik sentrum. Egen inngang med liten uteplass, og rolig beliggenhet.
Det er kort vei til badeplass. Leiligheten har to soverom, åpen løsning stue/ kjøkken, og bad,
Hvitevarer følger med; koketopp, stekeovn, oppvaskmaskin og vaskemaskin.
I tillegg disponerer leiligheten en stor bod i kjelleren, en på loftet og huset har egen parkeringsplass.
Det er 4 minutters gange til nærmeste bussholdeplass, med god bussforbindelse til Drammen og Sande. Avstand med bil til Drammen er 20 minutter, og Oslo ca 50 minutter.
Vi bryr oss ikke om du røyker, så lenge du gjør det utendørs.
Klargjort for TV og bredbånd fra Telia.
Vi er nye eiere, og jobber aktivt for å oppgradere huset og uteområdet for at dere som bor hos oss skal ha det fint hjemme der dere bor.
Ledig etter avtale.
Vi ønsker flere hyggelige leietakere velkommen til Storgaten 58!
Storgaten ble nylig kåret til Drammen Kommunes fineste gate!
Forbehold om feil i annonsetekst.
Henvendelser kun via finn.no.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.