Bildegalleri
Stue, sofaer er byttet ut med en digg hjørnesofa med sjeselong
2 rom til leie i kollektiv
- Månedsleie
- 8 667 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 88 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 3
- Leieperiode
- 08.01.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Hei!
Meg og min venninne har flyttet fra Bergen, og derfor er 2 av 3 rom ledig i et hyggelig kollektiv! 💛
Leiligheten er fullt møblert med alt du trenger, så her er det bare å flytte rett inn❣️
Den ligger sentralt på Damsgård, med ca. 4 min spasertur til nærmeste butikk og kun 2 busstopp fra Laksevågsenteret. Sentrum er ca. 7 min unna med buss.
Hun som bor der nå er 25 år og tar master. Hun er superhyggelig og rolig av seg, men alltid klar for en fest innimellom 🥳
Husleien er på 26.000kr/3 altså 8.667kr per person i måneden.
Strøm og internett er inkludert i prisen, og husleien betales den 15. hver måned.
Begge rommene er fullt møblert med skap og 140-seng.
Det er ikke parkeringsplass rett utenfor, men du kan søke om soneparkering like oppi gaten.
Når det gjelder depositum, har vi allerede en depositumsgaranti på 3 640,- per person (opprinnelig depositum er 78 000,-). Dere betaler bare meg og venninnen min ut, så fortsetter dere med samme garanti.
Send meg gjerne en melding hvis du har spørsmål, eller skriv litt om deg/dere dersom du er interessert
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.