Bildegalleri
Soverom på Ila leies nå ut! - Bofelleskap
- Månedsleie
- 5 500 kr
- Depositum
- 8 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 34 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 2
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.02.2026
- Energimerking
- C
Fasiliteter
Beskrivelse
Hyggelig rom til leie i sentral leilighet på Ila
Rommet på ca. 6 kvm leies ut i en leilighet med flott beliggenhet på Ila i Trondheim. Rommet passer perfekt for deg som ønsker å bo sentralt, med kort vei til både sentrum, NTNU, BI og fine turområder.
Leiligheten ligger i et rolig og trivelig område, og har enkel tilgang til kollektivtransport, dagligvarebutikker og kafeer. Rommet er kompakt, men funksjonelt, og egner seg godt som soverom for én person. Rommet er ferdig møblert med en seng, kommode og et nattbord - helt innflytningsklart. Selve soverommet er 6 kvm og total areal av hele leiligheten er 33 kvm.
Det er ett til rom i leiligheten hvor jeg og kjæresten min (Thea) bor. Vi er begge 23 år gamle og studerer i byen. Jeg studerer forretningsjus og økonomi, mens Thea går byggingeniør.
Du får tilgang til felles kjøkken, bad og oppholdsrom. Her er det god stemning og ordnede forhold:) Ta kontakt for visning eller mer info!
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.