Bildegalleri

Romslig og solrik balkong med fin utsikt.

Klassisk lys leilighet med god romfølelse og balkong, i 4etg, like ved Frogner parken

Månedsleie
22 000 kr

Nøkkelinfo

Primærrom
47 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
1
Etasje
4.
Leieperiode
01.03.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert
Balkong/Terrasse
Bredbåndstilknytning
Fellesvaskeri
Ingen gjenboere
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Utsikt

Beskrivelse

Hei,
Jeg søker en hyggelig leieboer til min møblerte leilighet like ved Frogner plass og Frogner parken. På sikt skal leiligheten trolig selges, men tidspunkt er ikke bestemt.

Leiligheten er en del av et trivelig og rolig sameie med 18 enheter, som har brukt mye tid sammen på dugnad, blant annet på å pusse opp trappeoppgang og bygård. Det er derfor viktig for meg du vil være med å bidra til et hyggelig naboskap og ta hensyn naboene - når det er sagt er det ikke forventet at du stiller på dugnad, der stiller jeg selv:)

Beliggenhet
Leilighet ligger sentral i Oslo på Frogner, et steinkast fra Frogner plass og Frogner parken. I nærheten finner du flere matbutikker, inkludert hyggelig grønnsaksbutikk/delikatesse med gode råvarer for deg som liker å lage mat. Du finner også flere restauranter, kino og interiør og motebutikker. Buss 31, 30 og 20 like ved, samt trikk 12 og 13. Det er heller ikke langt til t-bane på Majorstua (1,5 km) og togstasjon på Skøyen. Tur, løpe og bademuligheter på Bygdøy. Selv har jeg kost meg med morgenbad og frokost på Bygdøy sjøbad om sommeren, kun 8 minutter å sykle.

Stue
Stue med to store vinduer som gir godt med lys og hyggelig stemning, tregulv og peis. Kan møbleres med sofa, spisebord og stoler dersom du ønsker det.

Soverom
Soverom med stort vindu og lyse tregulv, dobbeltseng og to garderobeskap.

Kjøkken
Kjøkken med lyse tregulv, hvitevarer (ny vaskemaskin, ny oppvaskmaskin, nyere kjøleskap og komfyr) og skap med god plass til servise og det du skulle trenge til matlaging. Fellesvaskeri finner du i kjelleren med vaskemaskin og tørketrommel.

Balkong
Fra kjøkkenet kan du gå rett ut på vestvendt balkong hvor solen kommer i 14 tiden og varer til kvelden. Her finner du en lounge sofa med puter, potter til blomster og mulighet for bord og stoler om du ønsker det.

Bad
Lite og funksjonelt flislagt bad somer enkelt å holde rent


Entre
God plass i entre til eventuell oppbevaring.

Bod
Bod i kjeller med plass til oppbevaring.

Bakgård
Hyggelig og solrik bakgård med parsellkasser til grønnsaker og blomster i bed. Du er velkommen til å å være med å dyrke. Her finner du også platting med stort bord og stoler med plass til selskap, felles gassgrill og bålpanne som deles mellom oss i sameiet.
Rundt juletider har vi tradisjon for å samles til tenning av julegran, drikke gløgg og spise julekaker.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller lyst til å komme å se på leiligheten.

Vennlig hilsen Gunhild

Visning

Visning etter avtale

Profilinfo

Trenger du en kontrakt?

  • Sjekkmerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Sjekkmerke
    Digital signering
  • Sjekkmerke
    Gratis tjeneste
  • Sjekkmerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode350631925
Sist endret25. jan. 2026 08:32

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.