Bildegalleri
Korttidsleie sommeren 26: Nyoppusset 3-roms med balkong ved Solli Plass!
- Månedsleie
- 25 000 kr
- Depositum
- 25 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 60 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 11.05.2026 - 09.08.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Leier ut min flotte 3-roms leilighet rett ved Solli Plass grunnet en lengre ferietur sommeren 2026
Ligger en en rolig blindgate midt i smørøyet av Vika og Solli plass. Nyoppusset i 2022 med 1-stavs eikeparkett, helsparklete og nymalte vegger og tak, endret planløsning og nytt elektrisk anlegg. Alt inkludert. Flott balkong, nyoppusset i 2023 med teak-heller og kunstgress. Splitter nytt integrert Kvik-kjøkken og hvitevarer fra 2024. Leies ut fullt møblert med 160 cm dobbeltseng og masse skapplass, samt ekstra soverom med 90-seng og nattbord.
Leies fortrinnsvis ut for hele perioden samlet men jeg kan være litt fleksibel på inn- og utflyttingsdato. Ta kontakt på Finn for å avtale visning fortløpende
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.








