Bildegalleri

Praktisk 3 roms sentralt på Sinsen med balkong

Månedsleie
20 000 kr
Depositum
60 000 kr
Inkluderer
Oppvarming og varmtvann

Nøkkelinfo

Primærrom
54 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Etasje
3.
Leieperiode
01.04.2026 - 31.03.2028

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Umøblert
Balkong/Terrasse
Rolig

Beskrivelse

Sentral og effektiv 3 roms leilighet ledig for langtidsleie for inntil 2 personer på Sinsen fra 1. april 2026. Varmtvann og oppvarming inklusive i leien.

Leiligheten har balkong.

Nåværende leietaker opplyser om at bredbånd fra Golbal Connect koster kr 149,- og strøm utgjør i om lag kr 400 ,- per måned.

Det er ikke ønskelig med husdyr.

Dersom du er interessert, sender du meg noen ord om deg selv og hvorfor du ønsker å leie leiligheten, hvor lenge du ser for deg at du ønsker å leie den samt hva du jobber med /studerer.

Vi setter pris på ryddige og etterrettelige leietakere og et langsiktig leieforhold, og vil i første omgang ta dialog elektronisk via finn.no, med påfølgende teams samtale for deretter og avtale visning når vi har blitt litt bedre kjent :-)

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Trenger du en kontrakt?

  • Sjekkmerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Sjekkmerke
    Digital signering
  • Sjekkmerke
    Gratis tjeneste
  • Sjekkmerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode271241529
Sist endret01. feb. 2026 21:19

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.