Bildegalleri

utsikt
Flott og romslig 2 ved Damsgård Hovedgård
- Månedsleie
- 14 000 kr
- Depositum
- 40 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 50 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.05.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
I Damsgårdslunden 7 er det fra 1. mai ledig en lys og trivelig leilighet i bygg med totalt 6 leiligheter som ble total-oppusset i 2012. Leiligheten ligger i høy 1. etg og har en svært god arealutnyttelse. Størrelse ca 50 kvm. Merk at bildene er fra identisk leilighet i 2. etg, men det er fin utsikt også fra første etasje.
Hvitmalte overflater og parkett på alle gulv. Inneholder: Entre med garderobe, stue med peisovn og utgang til balkong, åpen kjøkkenløsning med kjøkken fra HTH. Hvitevarer fra Siemens. Integrert oppvaskmaskin og komfyr. Fliser over benkeplate.
Soverom med et ekstra tilstøtende rom som kan brukes til kontor eller barnerom. Helfliset bad med dusjkabinett, vegghengt WC, vaskemaskin og varmekabler i gulv. TV antenne og opplegg for internett. Dørtelefon.
Fra leiligheten er det nydelig utsikt over innseilingen til Bergen, Nordnes og Fløyen. Rolig og attraktivt område, med Damsgård Hovedgård som nærmeste nabo. Sentrumsnært med gode bussforbindelser til byen, Kronstad / Haukeland og Fyllingsdalen. Ca 20 min gange til sentrum. Dagligvarebutikk og turterreng i umiddelbar nærhet.
Passer for rolig ordens person/ par, gjerne firma. Ikke røyk eller husdyr. Ikke NAV. Ønsker stabilt langtidsutleie.
Visning etter avtale. Innsending av en presentasjon av deg / dere er en forutsetning for å få tilbud om visning.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


























