Bildegalleri
Mercedes-Benz CLA45
AMG/ PANO / Ikke vinterkjørt 4Matic/ Stor service+++
2015
122 222 km
Automat
Bensin
Totalpris
379 999 kr
Nyttige lenker
Vil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Velkommen til oss på Maxdrive Automotive AS
Vi anbefaler at du tar kontakt og avtaler tid før du tar turen til oss. Legg gjerne igjen telefonnummer hvis du skal sende oss en melding her på Finn. Dette gjør det enklere for oss å kontakte deg da responsen vår ofte blir sendt som søppelpost tilbake.
Bilinformasjon:
Rå AMG-ytelse møter praktiske egenskaper i en av de mest unike modellene Mercedes har bygget. Denne CLA 45 AMG kombinerer aggressiv design, firehjulstrekk og imponerende kjøreegenskaper med god plass og høy komfort. En sportsbil for hverdagen som også er drivstoffgjerrig i bruk!
IKKE VINTERKJØRT!
Bilen kommer nylig fra service med olje- og filterskift både på motor og girkasse. Den fremstår i svært god stand iht. alder og kilometerstand.
Under panseret finner du den oppgraderte 2,0-liters turbomotoren på hele 360 hk, som sammen med AMG SPEEDSHIFT DCT 7-trinns dobbelclutchgirkasse og 4MATIC firehjulstrekk leverer lynraske girskift, fantastisk veigrep og en kjøreopplevelse som virkelig skiller seg ut. Eksosanlegget sørger for et karakteristisk lydbilde som gir bilen den rette AMG-følelsen – både ved rolig kjøring og når du virkelig utfordrer kreftene.
Bilen er utstyrt med AMG sportsunderstell, AMG stylingpakke, breddede hjulbuer og sportslige detaljer som gir et uttrykk som matcher ytelsene sammen med røde bremsekalipere.
Høydepunkter:
- 360 hk AMG turbomotor
- Røde setebelter
- Sports eksos
- 4MATIC firehjulstrekk
- AMG SPEEDSHIFT DCT 7-trinns automatgir
- Panorama glass tak med gardin
- Spoiler
- Drive mode selctor med RS
- F1 giring bak rattet
- Røde AMG bremse kalipere
- Harman Kardon lydsystem
- Varme i seter
- Cruisekontroll
- Elektriske seter med minne
- Ryggekamera + parkeringssensorer foran og bak
- 19' Sommer dekk på AMG-felger
- Kun Sommerdekk da bilen er ikke vinterkjørt
- Meget pen både utvendig og innvendig
- Lav km, godt vedlikeholdt
Nylig EU godkjent
Service historikk
Nylig utført stor sercive med 4matic og motor +++
Kontakt oss:
Ta kontakt for mer informasjon eller avtale om visning.
Telefon:
+47 409 54 050
+47 407 34 154
Maxdrive Automotive – velkommen til oss!
Levering, henting og transport
Vi kan levere alle våre biler over hele Norge, ta kontakt med oss for et pristilbud. Kommer du med fly henter vi deg gjerne på Gardermoen etter avtale. Nærmeste togstasjon er Lillestrøm stasjon. men vi kan også hente deg på Oslo S.
Finansiering
Send oss en forespørsel om du ønsker finansiering! Men vi anbefaler å sjekke med egen bank siden det allerede er ett kundeforhold. Itillegg til å søke gjennom lendo/sambla for gunstige avtaler.
Innbytte
Vi tar innbytte i alle prisklasser - både rimeligere og dyrere biler kan være av interesse. Send oss en forespørsel med informasjon om bilen din så ser vi på det fortløpende. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Registering
Vi er Autoreg forhandler - dette betyr at vi kan registrere / avregistrere biler på en rask og effektiv måte selv i helger og kvelder. Alt godkjennes elektronisk med BankID brikke / BankID på mobil.
Garanti
Vi selger ofte biler som er utenfor nybilgaranti. På disse anbefales det trejdeparts bruktbilgaranti via Car Protect eller Norsk Bilgaranti eller autoconcept eller IF bruktbil garanti som kan tegnes individuelt av deg som kunde.
Styling:
Foliering / polering / coating / soting
Ønsker du å tilpasse/beskytte din "nye" bil, vi kan levere bilen ferdig foliert eller polert mot tillegg i prisen. Vi har også mulighet til å bistå med soting av bilruer. Ta kontakt hvis du ønsker å tilpasse bilen din!
Import
Ønsker du å importere drømmebilen fra utlandet, da kan vi også tilby vår hjelp til deg. Ta kontakt for mer info.
Annet info:
Telenor og Telia har opplyst om at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Enkelte biler vil miste flere funksjoner, blant annet SOS- og eCall-knappen, fjernstyring av klimaanlegg, fjernstyring av låse-/og opplåsingsfunksjoner og infortainmentapper.I henhold til markedsføringsloven skal vi informere forbruker om at 2G-nettet vil slukkes i løpet av 2025 ved annonsering av biler som benytter 2G-teknologi for en eller flere av bilens funksjoner.
App-abonnement og oppdatering av programvare fra produsent kan være nødvendig på dagens biler. Connected-tjenester følger ikke med bilen. Om nødvendig er dette noe man som eier av bilen må bekoste selv. Slike lisenser kan være nødvendige for å bruke funksjoner som for eksempel navigasjon, infotainment, lading, klimatisering o.l
Bilene våres som ikke er innenfor nybilgaranti selges ofte uten tilstandsrapport. Ved en eventuell tilstandstest skal det benyttes eiershifte test ikke garantiuløpstest. Skadene/manglene på våre biler har ikke innvirkning på kjøring eller sikkerhet. Vi foretar en enkel sjekk på bilene, og kjenner dermed ikke til andre mangler utover de som nevnes til kunde før handel. Bilene selges uten garanti og returett. Vi oppfordrer uansett alle våre kunder til å gå nøye over bilen og funksjonsteste før handel, dette vil redusere sannsynligheten for en konflikt i ettertid betydelig. Kosmetiske mangler som små riper, steinsprut og gernell bruksmerker er til å forvente da dette er bruktbiler som er kjørt og er eldre. Dobbeltsjekk at bilen har det utstyret som du syntes er viktig da feil i annonsen kan forekomme!
Gitt bilens alder, antall kjørte kilometer, dens tilstand og eller påregnelig slitasje og elde, må du påberegne behov for fremtidige utbedringer, reparasjoner, bytte av slitedeler og bilkomponenter under ditt eie da mangler og ukjente feil kan forekomme. Svetting og arbeidslyd fra komponenter er til å forvente, vi selger ikke nye biler. Vi selger biler i outlet conceptet som omfatter gjerne biler i lavere prisklasser, eldre biler, biler utenfor nybilgaranti/garanti, biler med høy kilometerstand, biler med ukjente faktorer som ukjent eller manglende eier, bruks, og servicehistorikk, leasing biler, leiebiler, m.m. Vi selger ikke biler usett eller uten prøvekjøring.
Vi tar forbehold om feil og mangler i alle våre annonser, spesielt under utstyr og service. Om du er på utkikk etter noe spesifikt utstyr, eller om bilens servicehistorikk - spør oss! Det er omfattende å skrive fra en utstyrsliste og feilskriving skjer - så vi ber deg om å dobbeltsjekke med oss. Utstyrliste kan avike derfor anbefales det å søke det opp på vin. Du som kunde har også en undersøkelsesplikt ved visning, kontraktssignering, prøvekjøring og henting av bil for å forsikre deg om at relevant informasjon og viktig utstyr for deg medfølger. Våre bilder eller annonsetekst skal ikke gjengis uten samtykke. Om noe er spesielt viktig for deg som kunde ber vi om at du undersøker dette før handel.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modell
- CLA45
- Modellår
- 2015
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 360 hk
- Slagvolum
- 2 L
- Kilometerstand
- 122 222 km
- Girkasse
- Automat
- Girkassebetegnelse
- AUTOMATIC TRANSMISSION
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Hjuldriftnavn
- 4Matic
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Rød
- Interiørfarge
- SVART/RØDT
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Chassis nr. (VIN)
- WDDSJ5CB4FN113676
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- 12V uttak
- Adaptiv cruisekontroll
- Air Condition
- Airbag foran
- Alarm
- Antiskrens
- Antispinn
- Aut. avblendbart innvendig speil
- AUX-inngang
- Bagasjeromstrekk
- Bluetooth
- Cruisekontroll
- Delt baksete
- Digitalt instrumentpanel
- El-sidespeil m. varme
- El.vinduer
- Elektrisk bakluke
- Elektrisk sete m. memory
- Elektriske speil
- Girsjaltere på rattet
- Handsfree opplegg
- Integrerte solgardiner
- Kjørecomputer
- LED baklys
- LED-lys
- Lyssensor
- Metallic lakk
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Nøkkelløs start
- Oppvarmede seter, foran
- Parkeringsensor bak
- Parkeringsensor foran
- Radio FM
- Regnsensor
- Ryggekamera
- Sentrallås
- Servostyring
- Seter i helskinn
- Skinnratt
- Soltak/glasstak
- Sommerdekk på felg
- Sportsratt
- Sportsseter
- Stemningsbelysning
- Ventilerte seter, foran
- Xenonlys
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Maxdrive Automotive AS
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
476300960
Sist oppdatert
13. september 2026, 14:52
Om informasjonen i denne annonsen
Beskrivelsen, prisen og bildene i denne annonsen er levert av selgeren. Tekniske spesifikasjoner og andre data kommer fra selgeren eller fra tredjeparter, blant annet produsenten og offentlige registre.
Tekniske data kan beskrive den generelle spesifikasjonen for denne modellen og modellåret, og trenger ikke å stemme med den nøyaktige spesifikasjonen til det som selges. Utstyr og tilstand kan variere fra enhet til enhet. Opplysningene kan være mangelfulle, utdaterte eller feil.
Der det er oppgitt tall for forbruk, rekkevidde, kapasitet eller ytelse, er dette veiledende verdier basert på standardiserte tester. Faktiske tall varierer med tilstand, last og bruk.
Vi anbefaler at du bekrefter opplysningene som er viktige for deg med selgeren før du kjøper.