Bildegalleri
Isuzu D-max
Trooper/Hjulbue/Bøyle/Feste/Black Edition
2026
4 900 km
Automat
Diesel
Totalpris
669 000 kr
Vil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger en råflott Isuzu D‑Max Black Edition Trooper – en pickup som kombinerer tøft design, høy komfort og driftssikkerhet i toppklasse. Dette er Black Edition Trooper-utgaven med et eksklusivt og aggressivt uttrykk som virkelig skiller seg ut på veien.
Bilen leveres med kraftig dieselmotor, automatgir og firehjulstrekk som gjør den like komfortabel på landevei som på krevende vinter- og skogsveier. Høy bakkeklaring, solid lastekapasitet og imponerende trekkraft gjør dette til den perfekte bilen både for arbeid og fritid.
Black Edition-pakken gir bilen et ekstra eksklusivt preg med sorte detaljer, mørke felger og et sporty uttrykk. Innvendig får du moderne komfort med stor infotainmentskjerm, ryggekamera, adaptiv cruise control, varme i seter og en romslig kupé med god plass til både familie og utstyr.
Høydepunkter:
• 4x4 med automatgir
• Black Edition Trooper styling
• Moderne sikkerhets- og assistentsystemer
• Lavt drivstofforbruk i forhold til størrelse og kapasitet
• Perfekt til både jobb, jakt, friluftsliv og hverdagsbruk
• Robust, pålitelig og bygget for norske forhold
Dette er en pickup for deg som vil ha noe som både ser bra ut og tåler å brukes. Klar for rask levering
*leasingpriser er eks mva
Nå kan du sikre deg Isuzu D-MAX 4-dørs AT Black Edition til vår beste leasingkampanje!
Fra 3.864,-* per mnd.
36 mnd./ 15 000 km
Farge, bedliner og vinterhjul inkludert
Frakt og klargjøring tilkommer.
*Vilkår leasing: 4 dørs automat Black Edition. Månedsbeløp kr 3.864,- eks. mva. Kjørelengde: 36 mnd./15.000 km pr. år. Startleie: 120.000,- eks. mva. Etablering: 4.795,-. Nominell rente: 6.40%. I tillegg kommer årsavgift, forsikring og termingebyr på 95,- kr. pr. mnd. Vinterhjul, matter, bedliner og understellsbehandling er inkludert. Frakt og
Velkommen til Slatlem Elverum AS i Torolf Storsveens veg 12, 2406 Elverum
Distriktets Kia, Peugeot Suzuki og Isuzu forhandler
Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette vil få konsekvenser for alle online-tjenester på biler som benytter seg av 2G nettet ved at funksjoner som appstyring og andre online tjenester slutter å virke
VERKSTED.
Vårt verksted er et høykompetent verksted med faglig meget dyktige mekanikere for våre «egne merker. Forøvrig er vi et høykvalitativt kjedetilknyttet Bosch Car Service verksted, som innebærer at vi har utstyr for å reparere alle typer bilmerker ikke bare Kia, Peugeot,Suzuki og Isuzu
VERKSTED ØSTLI AS
Østli AS har lang tid bak seg i bilbransjen. Vi er i dag et autorisert Volvo og Polestar service senter. Vi er nå innunder Slatlem Elverum AS, men er samme gjengen på salg og ettermarked.
DEKK/GLASS
Vår dyktige dekk og bilglassavdeling kan gi deg de aller beste tilbud på bytte og reparasjon av dekk og frontruter. Bla kan vi nevne at vi er en autorisert Michelin forhandler. Gjennom kjedetilknytning til DekkTeam gir vi deg tryggheten for god kvalitet på dekk og felger.
Hos Slatlem Elverum AS kan du få profesjonell reparering og skifte av frontruter. Vi skaffer og skifter frontruter til alle typer bilmerker. Vi kan for øvrig tilby reparasjon og/eller bytte av alle typer frontruter. Gjennom tilslutning til Bilglassrep har vi rask og god tilgang på frontruter.
TILBEHØR.
Ønsker du skiboks/takstativ eller annet tilbehør, så gi beskjed så ordner vi en hyggelig pris på dette.
GARANTI.
Alle våre biler som ikke har nybilgaranti selges med bruktbilgaranti
BILPLEIE
Vi har profesjonell bilpleieavdeling
TRYGGHET.
Slatlem Elverum AS (Tidl Elverum Auto AS) har håndplukkede ansatte med lang tid bak seg innen bilbransjen.
Nybilforhandler for Kia, Peugeot, Suzuki og Isuzu
Vi skaffer det meste i vårt nettverk av biler, også nyere Volvo
INNBYTTE.
Vi vurderer gjerne din innbyttebil, og da trenger vi følgende info om din bil:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyr og utstyrsklasse
- Servicehistorikk
- Eventuelle andre opplysninger
FINANSIERING.
Vi samarbeider med Sparebank1 og DNB.
FORSIKRING.
Vi tilbyr forsikring gjennom Sparebank 1, DNB, Gjensidige, og IF.
REGISTERING.
Vi ordner omregistrering på stedet, både på bilen du kjøper og bilen du bytter inn.
Vi har autoreg i våre lokaler som gjør denne prosessen rask og enkel. Husk Bank-ID.
Elverum trafikkstasjon ligger også på samme område.
HENTESERVICE / LEVERING.
Vi henter deg gjerne på buss/togstasjon i Elverum. Ring oss i forkant for avtale.
Vi kan levere bilen hvor som helst i landet - spør oss om pris!
ÅPNINGSTIDER.
Salgsavdelingen er åpen fra kl. 08.00 - 16.00 på hverdager.
BELIGGENHET.
Slatlem Elverum AS ligger sentralt til på Grindalsmoen industriområde.
Det tar ca. 5 min. til Elverum sentrum, ca. 25 min. til Hamar og ca. 1 time til Gardermoen.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 2 459 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 666 541 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Isuzu
- Modell
- D-max
- Modellår
- 2026
- Karosseri
- Pickup
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 163 hk
- Slagvolum
- 1,9 L
- Kilometerstand
- 4 900 km
- Girkasse
- Automat
- Girkassebetegnelse
- AUTOMATIC
- Maksimal tilhengervekt
- 3 500 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 2 015 kg
- Seter
- 2
- Dører
- 4
- Farge
- Grå
- Fargebeskrivelse
- Sølv metallic
- Interiørfarge
- Sort skinn
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Varebil
- Registreringsnummer
- HB89301
- Chassis nr. (VIN)
- MPATFS875ST001856
- 1. gang registrert
- 20.02.2026
- Garanti
- Nybilgaranti, gjeldende fra 1. gang registrering
- Garantiens varighet
- 60 måneder
- Garanti inntil
- 100 000 km
- Tilstandsrapport
- Ja
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Autonom nødbremsing (AEB)
- Blokkeringsfritt bremsesystem (ABS)
- Bluetooth lyd
- Bluetooth telefon
- Bluetooth-tilkobling
- Cruisekontroll
- Display midtkonsoll
- Display midtkontroller
- Elektronisk bremseassistanse
- Filholdingsassistent (LKA)
- Føreroppmerksomhetsvarsel (DAW)
- Hengerfeste
- Kollisjonspute avbryterbryter
- Kollisjonspute front
- Kollisjonspute front fører
- Kollisjonspute front passasjer
- Kollisjonspute gardin
- Kollisjonspute kne
- Kollisjonspute side-bryst
- Kollisjonspute side-hode
- Nøkkelfri adgang finnes
- Regnsensorer
- Reisecomputer
- Sentrallås
- Smarttelefonintegrasjon
- Stabilitetskontrollsystem (TCS)
- Trafikkskiltgjenkjenning
- USB
- Vinterdekk på felg
Denne bilen selges med Nybilgaranti, gjeldende fra 1. gang registrering (60 md. / 100 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Slatlem Elverum AS
Åpningstider
Åpen til 16:00 i dag ,Vis åpningstider,
- Mandag08:00 - 16:00
- Tirsdag08:00 - 16:00
- Onsdag08:00 - 16:00
- Torsdag08:00 - 16:00
- Fredag08:00 - 16:00
- LørdagStengt
- SøndagStengt
Lenker
,Se forhandlerens 26 annonser ,Besøk nettsiden, Flere detaljer om bilen (spesifikasjoner, tilstand, servicehistorikk osv.) Garantiinformasjon (hva er inkludert, vilkår osv.) Informasjon til vurdering av selgerens troverdighet (vurderinger, sertifiseringer osv.) Kontaktinfo eller åpningstider Andre kjøretøy som selgeren har til salgs Annet Send inn
Autorisert forhandler av
,ISUZU ,PEUGEOT ,KIA ,SUZUKI
Vi tilbyr
,Over 100 års erfaring gjennom Slatlem Gruppen ,De samme lokale medarbeiderne og den kjente kompetansen fra Østli Bil ,Finansiering, forsikring og innbytte på ett sted ,Trygg og personlig oppfølging gjennom hele bilholdet
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
476235989
Sist oppdatert
12. september 2026, 19:25
Referanse
812d0704-8da3-410e-ba1c-0361335679c2
Om informasjonen i denne annonsen
Beskrivelsen, prisen og bildene i denne annonsen er levert av selgeren. Tekniske spesifikasjoner og andre data kommer fra selgeren eller fra tredjeparter, blant annet produsenten og offentlige registre.
Tekniske data kan beskrive den generelle spesifikasjonen for denne modellen og modellåret, og trenger ikke å stemme med den nøyaktige spesifikasjonen til det som selges. Utstyr og tilstand kan variere fra enhet til enhet. Opplysningene kan være mangelfulle, utdaterte eller feil.
Der det er oppgitt tall for forbruk, rekkevidde, kapasitet eller ytelse, er dette veiledende verdier basert på standardiserte tester. Faktiske tall varierer med tilstand, last og bruk.
Vi anbefaler at du bekrefter opplysningene som er viktige for deg med selgeren før du kjøper.