Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Toyota Celica
1978
348 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innVil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for CC72569
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bilen har stått inne rundt 30 år og karosseriet er veldig fint for rust. Eneste jeg har funnet er et rusthull på framskjermen.
Bilen starter og kjører, motoren er veldig startsvillig selv om den har stått en stund. Er nettopp byttet olje og filter. Bremse og clutch slanger har blitt byttet. Værste med bilen er nok lakken, da den er ganske sliten og matt.Motor har blitt overhalt en gang på 90-tallet.
Framskjermene har blitt byttet en gang i senere tid og fargen passer ikke helt, må nok lakkeres opp igjen for at den skal bli helt 100%
Selv om den har gått langt, er den i veldig bra stand og absolutt et bra utgangspunkt å bygge på.
EU-seddel på siste bilde, få feil og veldig kjekt vinterprosjekt
Bilen står i trondheim
Pris diskuterbart ved kjapp og ryddig handel
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- Celica
- Modellår
- 1978
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Slagvolum
- 2 L
- Kilometerstand
- 348 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 999 kg
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 110 kg
- Seter
- 4
- Farge
- Grønn
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 30.09.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- CC72569
- Chassis nr. (VIN)
- RA28027839
- 1. gang registrert
- 02.02.1978
- Eiere
- 1
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonseinformasjon
FINN-kode
476129499
Sist oppdatert
10. oktober 2026, 15:38
Om informasjonen i denne annonsen
Beskrivelsen, prisen og bildene i denne annonsen er levert av selgeren. Tekniske spesifikasjoner og andre data kommer fra selgeren eller fra tredjeparter, blant annet produsenten og offentlige registre.
Tekniske data kan beskrive den generelle spesifikasjonen for denne modellen og modellåret, og trenger ikke å stemme med den nøyaktige spesifikasjonen til det som selges. Utstyr og tilstand kan variere fra enhet til enhet. Opplysningene kan være mangelfulle, utdaterte eller feil.
Der det er oppgitt tall for forbruk, rekkevidde, kapasitet eller ytelse, er dette veiledende verdier basert på standardiserte tester. Faktiske tall varierer med tilstand, last og bruk.
Vi anbefaler at du bekrefter opplysningene som er viktige for deg med selgeren før du kjøper.