Bildegalleri
Derbi GPR 50
2013
25 962 km
50 cc
4 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innVil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Beskrivelse
Selger min Derbi GPR da jeg ikke bruker den, og har heller ikke bruk for 2 mopeder. Kjøpte en Senda året etter, så den fikk ikke mange ekstra mil på seg i mitt eie.
Jeg har heller ikke gjort noe med den annet enn å kjøpe nytt batteri og satt det inn for ca 2 mnd siden og de originale speilene som manglet da jeg kjøpte den, og de pluss den originale cdi'en følger med. Den som står i nå er uten sperrer. Står på underbar speil nå som sto på når jeg kjøpte den. Luftsperren inni forgasseren er fjernet og det er ny reed på innsuget, så den er ikke trimmet i den forstand. Men den gjør 65km/t med meg (100kg) og klarer fint oppoverbakker med meg til f.eks fjellstua, så den har nok av drag til en 16 åring.
Den ble også skiftet stempel og sånt på i begynnelsen av 25 sesongen av han som han som eide den før meg og han fikk det innkjørt like før han solgte den.
De få minuser er at gassvaieren bør skiftes eller monteres på nytt da den ruses til fullt turtall når du legger styret helt over til venstre, og det er en liten sprekk i kåpa med venstre blinklys som også er sprukket glass på (se bilde) etter en stillestående velt av en av de forrige eierene. Og den kan være tungstartet når motoren er kald, når den er varm funker el-starten med en gang, kanskje det har noe med forgasser innstillingen å gjøre uten at jeg er sikker. Og forrige eier har tatt litt gaffateip over tanklokk pga O-ringen under tanklokket har begynt å morkne litt, så når det regnet tungt fikk han litt vann i bensinen. Tror det var derfor han skiftet innmat på motoren før han solgte den, igjen, uten å være sikker.
Jeg oppdaget nylig at luften har gått ut av framdekket mens den har stått parkert de siste 3 månedene etter hofteoperasjon, så det må da muligens skiftes, jeg har bare startet den en gang eller 2 i måneden og lar den bli varm så ting får gått rundt og bli smurt.
Følger med 2 stk dysesett, enda en trim-cdi med tennpluggkabel, pakningssett til sylinder, 2 stk tennplugghetter og oppbevaringspose til hjelm. Kan også følge med en splitter ny hjelm som er i eska jeg fikk i bursdagsgave som er helt ubrukt i str XXL og ble derfor et par størrelser for stor til meg, som kostet ca 1000kr ny for et lite tillegg i pris.
Lurer du på noe er det bare å sende en melding, og flere bilder kommer meget snart. Er så klart ikke noen form for garanti eller reklamasjon da det er en eldre 2takter.
Må hentes i sentrum, om man har tilgang til kompressor eller pumpe skal nok luften i framdekket holde en stund og den kan kjøres, ellers må den hentes med varebil eller henger.
Den står på skilter og trenger ikke visning, så her er det bare å kjøre.
Prisen kan alltids diskuteres ved hurtig avgjørelse.
Skambud vil verken vurderes eller besvares.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Derbi
- Modell
- GPR 50
- Modellår
- 2013
- Type
- Moped
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 4 hk
- Slagvolum
- 50 cc
- Kilometerstand
- 25 962 km
- Vekt
- 130 kg
- Farge
- Grå
- Registreringsnummer
- UK4874
- Chassis nr. (VIN)
- VTHRF1A1ACH497493
- Eiere
- 5
- Tilstandsrapport
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonseinformasjon
FINN-kode
474900935
Sist oppdatert
8. september 2026, 05:50
Om informasjonen i denne annonsen
Beskrivelsen, prisen og bildene i denne annonsen er levert av selgeren. Tekniske spesifikasjoner og andre data kommer fra selgeren eller fra tredjeparter, blant annet produsenten og offentlige registre.
Tekniske data kan beskrive den generelle spesifikasjonen for denne modellen og modellåret, og trenger ikke å stemme med den nøyaktige spesifikasjonen til det som selges. Utstyr og tilstand kan variere fra enhet til enhet. Opplysningene kan være mangelfulle, utdaterte eller feil.
Der det er oppgitt tall for forbruk, rekkevidde, kapasitet eller ytelse, er dette veiledende verdier basert på standardiserte tester. Faktiske tall varierer med tilstand, last og bruk.
Vi anbefaler at du bekrefter opplysningene som er viktige for deg med selgeren før du kjøper.