Bildegalleri
Peugeot BOXER
2012
144 300 km
17
Pris
132 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innVil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Beskrivelse
Selger en 17-seters minibuss. Bilen er i god og kjørbar stand.
Det som mangler per i dag, er ikke godkjent EU-kontroll på grunn av feil på fartsskriveren. Dersom fartsskriveren repareres, vil bilen kunne få godkjent EU-kontroll.
Bilen er registrert for 17 personer, men det er også mulig å omregistrere den til 9 personer. Ved registrering som 9-seter vil det ikke være krav om fartsskriver, og bilen kan deretter få godkjent EU-kontroll.
Et godt alternativ for den som ønsker en romslig minibuss, eller camper bil, som ønsker å bruke den som 9-seter.
Ta gjerne kontakt for mer informasjon eller ved interesse.
Spesifikasjoner
- Kjøretøygruppe
- Minibuss
- Modellår
- 2012
- Merke
- Peugeot
- Modell
- BOXER
- Kilometerstand
- 144 300 km
- Chassis nr. (VIN)
- VF3YEHMMC11992575
- Lengde i cm
- 636 cm
- Effekt
- 158 hk
- Slagvolum
- 2 998 L
- Girkasse
- Manuell
- Vekt
- 4 230 kg
- Nyttelast
- 1 190 kg
- Seter
- 17
- Bakløft
- Nei
- Registreringsnummer
- TL27212
- 1. gang registrert
- 23.12.2011
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonseinformasjon
FINN-kode
474616963
Sist oppdatert
25. august 2026, 22:48
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.