Bildegalleri
Mercedes-Benz EQE SUV
Special Edition | Nattpakke,Distronic,Memory,Rattvarme
2025
42 500 km
550 km
El
Totalpris
629 900 kr

Medlem av Norges Bilbransjeforbund
Se dine fordelerVil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi har nå en 2025 årsmodell Mercedes-Benz EQE SUV 350 4MATIC til salgs!
En meget pen og velholdt bil. Dette er en sporty EQE SUV med fantastisk kjørekomfort og kjøreglede!
Bilen leveres med to sett hjul, samt resterende nybilgaranti.
EQE SUV har et dynamisk design som gir eksteriøret og interiør et flott og eksklusivt preg. Tekniske funksjoner byr dessuten på merkbart mer kjøreglede. Tekniske funksjoner byr dessuten på merkbart mer kjøreglede.
Det viktigste utstyret:
Nattpakke
Met. lakk
Varmepumpe
Kjøreassistent pakke
Ryggekamera
DISTRONIC PLUS aktiv avstandsassistent
Fører og passasjersete, elektrisk med minnefunksjon
Oppvarmet multifunksjonsratt
Hengerfeste med ESP® stabiliseringsfunksjon
LED High Performance
EASY-PACK elektrisk bakluke
Advanced Sound System
Ambient lighting med 64 forskjellige farger
Kontakt oss i dag for prøve kjøring.
Øyvind Gaustad
Mobil: +47 934 92 219
David Krokli
Mobil: +47 478 73 584
Trond Sjøholt
Mobil: +47 482 63 000
LED High Performance front lyktene gir jevn belysning av kjørebanen og fremhever kjøretøyets front design. LED-teknikken gir et behagelig og klart lys, sørger for mer sikkerhet i mørket og har et lett gjenkjennelig utseende. Takket være LED-teknologien lyser de opp veibanen bedre enn tradisjonelle front lykter, samtidig som de bruker mindre strøm.
Denne bilen har speil pakke. Begge sidespeilene felles inn og ut med et tastetrykk for å beskytte speil husene mot skader, for eksempel ved parkering. Du kan også velge om de skal felles inn automatisk når du låser bilen.
Denne bilen har memory-pakke som husker innstillingen for opptil tre forskjellige personer. Dette er praktisk dersom flere kjører bilen. Memory-pakken husker posisjonene for de elektrisk justerbare forsetene, ratt stammen og sidespeilene. Det hele lagres og aktiveres enkelt med et knappetrykk.
Denne bilen har filholderpakke. Med optiske og akustiske signaler varsler blindsoneassistenten og den aktive kjørefelt assistenten om biler i blind sonen, samt gjør deg oppmerksom på at du utilsiktet er i ferd med å forlate kjørefeltet. Den aktive kjørefelt assistenten forhindrer kollisjon ved å aktivere bremsene.
Denne bilen har Adaptiv cruise Control. Dette er veldig behagelig på lange turer og under køkjøring. Bilen din holder automatisk avstand til bilen foran deg via en radar sensor. Hvis det er nødvendig, trår systemet til helt til bilen står helt stille - gjelder biler med automatgir. Med manuell girkasse bremser bilen ned til 30 km/t.
Denne bilen har Thermotronic klimaautomatikk med to soner som gir mulighet for et individuelt trivselsklima i bilen. Fører og forsetepassasjer kan bestemme temperatur, luftfordeling og klimatype alt etter personlige behov.
Denne bilen har navigasjon som guider bilføreren ved hjelp av et elektronisk kart. Med stemme henvisning og med visuelle symboler på skjerm, hvor raskeste, eller korteste vei er til forhåndsvalg destinasjon.
Denne bilen har distronic/adaptiv cruisekontroll. Den aktive assistenten holder avstanden til bilen foran. Systemet akselererer og bremser bilen automatisk med inntil halvparten av full bremseeffekt for å opprettholde sikker avstand til bilen foran. Dette forenkler kjøring på for eksempel motorvei og når du kjører i kø med hyppige stopp. Ved fare for kollisjon griper i tillegg den aktive bremse assistenten inn og aktiverer bremsene.
Denne bilen har ryggekamera. Med et ryggekamera installert får du lettere oversikt over hva som skjer i omgivelsene bak bilen.
Flere faktorer påvirker bilens rekkevidde og bør tas i betraktning for å forstå hvordan den varierer under ulike forhold. Det er viktig å være klar over at den oppgitte rekkevidden (WLTP) er basert på standardiserte forhold i en laboratorietest, slik den bestemmes ved europeisk typegodkjenning.
Den faktiske rekkevidden kan imidlertid variere fra denne normen, avhengig av blant annet:
• Utetemperatur: Kaldt vær, spesielt om vinteren, kan redusere rekkevidden betydelig.
• Vinterforhold: Snø, våte veier og bruk av vinterdekk øker rullemotstanden og reduserer rekkevidden.
• Kjørestil: høye hastigheter og en aggressiv kjørestil øker energiforbruket, noe som reduserer rekkevidden.
• Oppstigninger: kjøring i oppoverbakker, som til fjells, reduserer rekkevidden merkbart.
• Ekstra last: Taklast og fullastet bil gir redusert rekkevidde.
4-Matic er Mercedes-Benz sitt eget firehjulstrekksystem. Med denne 4x4-teknologien vil fremkommelighet i utfordrende terreng og dårlig føre gå som en lek. Om ett hjul spinner så flyttes kraften over til de hjulene som har grep. 4-Matic bidrar til sikkerhet og fremkommelighet i toppklassen.
Med parkeringsvarmer kan du selv stille inn ønsket starttid for forvarming av motor og innsiden av kjøretøyet. Finnes det noe bedre enn å sette seg inn i en varm bil på en kald dag i regn eller snø og kjøre av gårde med klar sikt?
HVEM ER VI
Velkommen til Motor-Trade som er en del av Bertel O. Steen som selger over 15 000 brukte biler i året og er en av Norges største merkeforhandlere. Vi er autorisert merkeforhandler på Mercedes, Peugeot, KIA, Citroen, DS, Smart og Opel.
Finans: Vi tilbyr lån uten krav til egenkapital, slik at du kan finansiere hele kjøpesummen, og vi gir deg inntil 10 år nedbetalingstid. Prosessen er rask og effektiv – vi ordner alt det praktiske for deg, slik at du kan få bilen raskt på veien.
Innbytte: Vi tilbyr en trygg og smidig innbytte prosess der vi vurderer bilen din og gir deg et konkurransedyktig tilbud uten bekymringer om å selge den gamle på egenhånd.
https://www.bos.no/alle-biler/innbytte-bil-selge-bilen
Frakt og levering i hele Norge: Vi tilbyr frakt og levering av din nye bruktbil til hele landet, slik at du kan motta bilen der det passer deg best.
Velkommen til Motor-Trade Trondheim, din autoriserte Mercedes-forhandler i Trondheim - kun 25 minutter fra Trondheim Lufthavn Værnes, eller 5 minutter fra togstasjonen Heimdal. Dersom du kommer med fly til Trondheim Lufthavn og tar toget til Heimdal, er vi fleksibel på å hente deg på togstasjonen.
Ny Personbil:
Thomas Anderssen 40642711
Thomas Michael Rodahl 91382342
Camilla Okkenhaug 95035853
Ny Varebil:
Erlend Ressem 46889413
Bjørn Håkon Elnan 913 77 930
Motor-Trade Trondheim AS org.nr. 980352706
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Motor-Trade og Bertel O. Steen
Vi tar forbehold om feil og mangler i annonsen.
En Mercedes-Benz blir aldri gammel, bare mindre ny. En Selected Stars-bil er en sertifisert bruktbil som er under 4 år gammel med en hyggelig kilometerstand på maksimum 80 000 km. Dette er det opplagte valget for deg som vurderer en brukt Mercedes-Benz. Alle Selected Stars-bilene er nøye utvalgt, testet og vedlikeholdes i samsvar med etablerte serviceintervaller. Med bilene følger også en garanti på minimum 5 år/100 000 km fra første registreringsdato.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 7 505 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 622 395 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modell
- EQE SUV
- Modellår
- 2025
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- El
- Effekt
- 292 hk
- Kilometerstand
- 42 500 km
- Batterikapasitet
- 90 kWh
- Rekkevidde (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 550 km
- Girkasse
- Automat
- Girkassebetegnelse
- AUTOMATIC
- Maksimal tilhengervekt
- 1 800 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 2 485 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 520 L
- Farge
- Grå
- Fargebeskrivelse
- Grå Metallic
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- EJ97321
- Chassis nr. (VIN)
- W1NGM1CB1SA061319
- 1. gang registrert
- 14.02.2025
- Garanti
- Nybilgaranti
- Garantiens varighet
- 42 måneder
- Garanti inntil
- 100 000 km
- Tilstandsrapport
- Ja
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- 2025 årsmodell
- 4-veis korsryggstøtte for fører og passasjer foran
- 50.8 cm (20-tommer) 5-eiket felg
- AC-ombordlader
- Active Lane Keeping Assist
- Advanced pakke med digital extras
- Advanced Sound System
- Ambient lighting med 64 forskjellige farger
- Automatisk nedblending av bakspeil
- Bakseterygg nedfellbar
- Blindsoneassistent
- DAB digital radio
- Digital Extra: Adaptive Highbeam Assist
- Digital Extra: Android Auto
- Digital Extra: Apple CarPlay
- Digital Extra: MB.DRIVE PARKING ASSIST
- Digital Extra: MBUX Navigation
- Digital Extra: MBUX Smartphone integrasjonspakke
- Digitalt instrumentpanel
- DISTRONIC PLUS aktiv avstandsassistent
- EASY-PACK elektrisk bakluke
- Electric Art eksteriør
- Electric Art interiør
- Fartsgrenseassistent
- Fingeravtrykkskanner
- Frontdekor med Mercedes-Benz mønster
- Gulvmatter veluor
- Hengerfeste med ESP® stabiliseringsfunksjon
- High-tech silver
- Hurtiglading
- Innfellbare dørhåndtak
- Innstegsbelysning - logoprosjektor
- Kjøreassistent pakke
- Komfortfjæring
- Komfortseter
- Kommunikasjonsmodul (5G)
- Kunstskinn - black / space grey
- LED High Performance
- Listverk - anthracite linestructure lime wood
- Memorypakke
- Midtkonsoll - high-gloss black
- Multifunksjonsratt i skinn
- Mørktonet glass
- Nattpakke
- Oppvarmede seter foran
- Oppvarmede spylerdyser
- Oppvarmet multifunksjonsratt
- Passasjersete, elektrisk med minnefunksjon
- PRE-SAFE
- Produktbeskyttelse-delvis beskyttelse
- Registrering av barn i bilen - passiv
- Ryggekamera
- Sensor for registrering av passasjerer i baksetene
- Sentralskjerm
- Special Edition
- Speilpakke
- Taktrekk - black
- THERMATIC klimakontroll
- To sett hjul
- Trådløst ladesystem for kompatibel mobiltelefon foran
- Varmepumpe
Denne bilen selges med Nybilgaranti (42 md. / 100 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Forhandleren er medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF) og følger derfor NBFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kunde økt trygghet og forutsigbarhet gjennom hele prosessen.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Motor-Trade Trondheim
Adresse
Åpningstider
Stengt · Åpner kl. 08:00 på fredag ,Vis åpningstider,
- Mandag08:00 - 16:30
- Tirsdag08:00 - 16:30
- Onsdag08:00 - 16:30
- Torsdag08:00 - 16:30
- Fredag08:00 - 16:00
- Lørdag10:00 - 14:00
- SøndagStengt
Lenker
,Se forhandlerens 33 annonser ,Besøk nettsiden, Flere detaljer om bilen (spesifikasjoner, tilstand, servicehistorikk osv.) Garantiinformasjon (hva er inkludert, vilkår osv.) Informasjon til vurdering av selgerens troverdighet (vurderinger, sertifiseringer osv.) Kontaktinfo eller åpningstider Andre kjøretøy som selgeren har til salgs Annet Send inn
Vi tilbyr
,Innbytte av din gamle bil ,Fleksibel finansiering ,Tilstandsrapport ,Trygg handel hos autorisert forhandler
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
473662506
Sist oppdatert
17. august 2026, 16:27
Referanse
a4b495a8-7da7-49ed-baaa-c0bd60f89e0f
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.