Bildegalleri
Bombard 600 DB
Bombard Explorer 600 DB med Evinrude E-TEC 115 hk – Inkl. reg. Båthenger
2009
20 fot
Utenbords
13
Pris
104 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten er utstyrt med en Evinrude E-TEC 115 hk som kun har gått ca. 385 timer. Motoren er kjent for gode ytelser, lavt drivstofforbruk og minimalt vedlikehold. Den har vært fulgt opp jevnlig og fungerer slik den skal.
I 2025 ble det gjort en omfattende service hvor alle slitedeler i motoropplegget ble fornyet. Motoren har kun vært kjørt på 98 oktan bensin og BRP XPS XD100-olje.
Tubene er i Strongan Duotex PVC og er i god stand. Ingen rifter eller skader, og de holder luft som de skal.
Båten er klar for sesongen og trenger ingen kjente utbedringer.
Utført vedlikehold (2025)
* Nye drivstoff- og kjøleslanger
* Nye filtre
* Ny impeller
* Ny gearolje
* Nye tennplugger
* Nytt ledningsnett mellom motor og konsoll
Utstyr
* Evinrude E-TEC 115 hk
* Garmin GPSMAP 721xs kartplotter med kart
* I-Command instrumenter
* Rustfri targabøyle
* Navigasjonslys
* Aktersete med pute
* Midtkonsoll
* Drivstoffilter/vannutskiller
* Fortøyningstau rundt tubene
Tilstand
* Tuber i god stand uten kjente lekkasjer
* Motor starter lett og går som den skal
* Godt vedlikeholdt båt med lavt timetall
* Normal kosmetisk bruksslitasje etter alder
Registrert Brenderup båthenger følger med.
Ta gjerne kontakt for spørsmål eller for å avtale visning og prøvekjøring. Båten er sjøsatt og ligger ved Trysnes i Søgne.
Pris kan selvfølgelig diskuteres ved hurtig salg!
Forbehold om feil i annonsen
Spesifikasjoner
- Merke
- Bombard
- Modell
- 600 DB
- Modellår
- 2009
- Type
- RIB
- Drivstoff
- Bensin
- Motorstørrelse
- 115 hk
- Motorfabrikant
- Evinrude
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 39 knop
- Lengde i fot
- 20 fot
- Sitteplasser
- 13
- Farge
- Sort/Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.