Bildegalleri
Andre Imperator 400
1955
40 000 km
400 cc
26 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Skjeldent eksemplar av tysk ingeniørkunst. En avansert sykkel for sin tid.
4 takter og overliggende kam. En forgasser.
Sykkelen starter og går. Har ikke vært kjørt på vei de siste 20 år. Har vært lagret innendørs. Komplett sykkel. Noe ekstra deler følger med. Det er en gammel sykkel, og det er ukjent antall eiere på den. Nåværende eier kjøpte den i 1973.
Ingen garanti. Dette er ikke en sykkel for amatører og de som er ukjent med merket og ikke vet hva det innebærer å eie og vedlikeholde en gammel klassiker. Ta kontakt på telefon/SMS; 90734089.
I følge original annonse er denne laget for venstre felt på motorvegen...
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Andre
- Modell
- Imperator 400
- Modellår
- 1955
- Type
- Veteran
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 26 hk
- Slagvolum
- 400 cc
- Kilometerstand
- 40 000 km
- Vekt
- 175 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- I-6418
- Chassis nr. (VIN)
- 0000072443
- Eiere
- 1
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.