Bildegalleri
Suzuki AN 650 Burgman
2004
53 000 km
Ikke oppgitt
54 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innVil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Nå har gutten fått lappen på lett mc, så denne trengs ikke lenger til øvelseskjøring.
Har fungert helt problemfritt hos meg, og denne er en drøm å kjøre. Som å sitte i en lenestol.. Her fins det to små hanskerom og et stort med 12volt uttak til lading av mobil og diverse.
Toppboks følger med, så me den i tillegg til et stort rom under salen kan du lett reise til Ikea med denne 🤠
Mc-en står på Feda i Kvinesdal, Vest Agder.
Ikke strøken, men alt er i orden. Automatgir, kan og brukes manuell, skifter gir med knapper. Har til og med håndbrems.
Ring eller sms til 414 28 663
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 27 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Suzuki
- Modell
- AN 650 Burgman
- Modellår
- 2004
- Type
- MC Scooter
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 54 hk
- Kilometerstand
- 53 000 km
- Vekt
- 270 kg
- Farge
- Sølv
- Registreringsnummer
- HX3380
- Chassis nr. (VIN)
- JS1BU111100101386
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonseinformasjon
FINN-kode
469514422
Sist oppdatert
12. august 2026, 23:42
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.