Bildegalleri
Winrace Seaflyer
Winrace seaflyer
1992
13 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
23 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten er en hjemmestøpt winrace seaflyer, som kun veier 38kg! Båten er utstyrt med en Tohatsu 25hk, trimmet til 32hk som yter ekstremt bra. Oppgraderte til en aluminiums propell med 13" pitch for å få høyere toppfart. Båten er stabil, og fungerer uforventende bra i mye sjø.
Spesifikasjoner:
-Modell: Seaflyer
-Motor: Tohatsu 25/32hk
-Knop: ca. 34 knop
Årsmodell: Ukjent
Tennplugger er nylig byttet.
Girwire ble byttet for noen dager siden
25 liters tank med tank måler
Styrevaieren ble byttet forrige sesong, men er litt hard å styre.
Er hjemmelaget fot gass i baugen, men aldri prøvd den.
El-starten funker ikke, mistenker, og er ganske sikker på defekt start relé. Veldig lett å bytte, men jeg har bare brukt start snoren.
Flippa med den i motvind i fjord, men har ikke merket noe etterpå. Hele motoren et sprayet grundig med 5-56 flere ganger.
Hvis man heiser motoren en 10-15cm så øker toppfarten med 4-6 knop.
*Henger følger ikke med!
Aldri hatt noen problemer med båten, og har bestandig hatt det kjempe moro med den. Selges fordi jeg har lyst på noe annet, nå som jeg har lyst på en litt mere vanlig båt.
Båten ligger på vannet og er klar for å prøvekjøres og hentes!!!
Bare å ta kontakt hvis du lurer på noe😊
Tror jeg har lagt til en video, men er usikker på om lenken fungerer.
Spesifikasjoner
- Merke
- Winrace
- Modell
- Seaflyer
- Modellår
- 1992
- Type
- Speedbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motorstørrelse
- 32 hk
- Motorfabrikant
- Tohatsu
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 34 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 38 kg
- Lengde i fot
- 13 fot
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.