Bildegalleri
Askeladden Abate Primatist 19
Abbate Primatist 19
1990
19 fot
Innenbords
6
Pris
45 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
SP290 drev fungerer, men sliter med tilt. Drevet siger ned over tid.
Skinnet til benk og førerstol begynner å bli slitt, så dette må nok også byttes etterhvert. (Må ikke)
Presening bør byttes ut / sys.
Skråget er fint med tanke på båten er fra 1990.
Båten står på en brenderup henger (1500kg) hengeren er fra 2004, den er lite brukt, og er i ok stand. Den har nyttelast på 1100kg og båten veier 1000kg.
Båt og henger selges samlet 45 000kr
Her er det mye båt for pengene, men den selges som rep objekt og uten garanti.
Dette er en veldig kjekk båt, men andre prioriteter har dukket opp, og jeg får dessverre ikke tid lenger.
Båten står på henger, og klar for henting. Send melding her om du er interessert.
Spesifikasjoner
- Merke
- Askeladden
- Modell
- Abate Primatist 19
- Modellår
- 1990
- Type
- Speedbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motorstørrelse
- 150 hk
- Motorfabrikant
- Volvo Penta AQ151C
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 35 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 000 kg
- Lengde i fot
- 19 fot
- Sitteplasser
- 6
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.