Gå til annonsen

Du er her

Bil/Biler/Mercedes-Benz/GLA180

Bildegalleri

(1/8)
Jessheim

Mercedes-Benz GLA180

180 AMG Edition aut

Modellår

2019

Kilometerstand

106 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på BT98997Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Selger min GLA 180 AMG edition da vi går over til El-bil.
Alle servicer fulgt opp hos Bertel O Steen


VIKTIGSTE UTSTYR PÅ BILEN:
Denne bilen kommer med den flotte AMG Line styling. Dette er et dynamisk design som gir eksteriøret og interiør et sportslig og eksklusivt preg. Tekniske funksjoner byr dessuten på merkbart mer kjøreglede.

Denne bilen har Thermotronic klimaautomatikk med 3 soner som gir mulighet for et individuelt trivselsklima i bilen. Fører og forsetepassasjer kan bestemme temperatur, luftfordeling og klimatype alt etter personlige behov. Den tredje klimasonen er i baksetet med separat justerbar temperatur og luftmengde.

Denne bilen har apple carplay. CarPlay viser på bilens innebygde skjerm det du vil gjøre med iPhone mens du kjører. Når du kobler iPhone til CarPlay, kan du få veibeskrivelse sving for sving, ringe ut, sende og motta meldinger, høre på musikk med mer. CarPlay bruker kontaktene dine på iPhone når du vil ringe ut, sende tekstmeldinger og finne destinasjoner. CarPlay bruker Siri-talekontroll, slik at du kan be om det du vil ha mens du kjører, og holde fokuset ditt på veien. CarPlay fungerer også med de innebygde kontrollene i bilen – for eksempel berøringsskjermer, kontrollbrytere og knapper.

Denne bilen har navigasjon som guider bilføreren ved hjelp av et elektronisk kart. Med stemmehenvisning og med visuelle symboler på skjerm, hvor raskeste, eller korteste vei er til forhåndsvalgt destinasjon.

Denne bilen har panoramasoltak. Du får en følelse av å kjøre under åpen himmel, forfriskende og uten trekk, nesten som i en kabriolet eller roadster. Panoramasoltaket kjøres ganske enkelt opp trinnløst. Også når taket er lukket, flommer det mye lys inn i kupeen gjennom det transparente soltaket. Blir det for mye lys kan du stenge helt av for vinduet.

Denne bilen har speilpakke. Begge sidespeilene felles inn og ut med et tastetrykk for å beskytte speilhusene mot skader, for eksempel ved parkering. Du kan også velge om de skal felles inn automatisk når du låser bilen.

Denne bilen har ryggekamera. Med et ryggekamera installert får du lettere oversikt over hva som skjer i omgivelsene bak bilen.

Denne bilen har Cruise control. Dette er veldig behagelig på lange turer. Bilen din holder automatisk den farten du bestemmer.

Denne bilen har Utsvingbart tilhengerfeste. Dette er en praktisk løsning siden tilhengerfeste kan gjemmes slik at du kun bruker det ved behov.

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 532 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
215 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Mercedes-Benz
Modell
GLA180
Modellår
2019
Karosseri
SUV/Offroad
Drivstoff
Bensin
Effekt
122 hk
Slagvolum
1,6 L
CO₂-utslipp
146 g/km
Kilometerstand
106 000 km
Drivstofforbruk (WLTP)

WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold

6,9 L / 100 km
Girkasse
Automat
Maksimal tilhengervekt
1 200 kg
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 360 kg
Seter
5
Dører
5
Størrelse på bagasjerom
421 L
Farge
Rød
Bilen står i
Norge
Neste frist for EU-kontroll
21.08.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
BT98997
Chassis nr. (VIN)
WDC1569421J597956
1. gang registrert
21.08.2019
Eiere
1
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Adaptive frontlykter
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Auto hold
  • Auto park
  • Bluetooth
  • Cruisekontroll
  • Dekktrykksovervåkning
  • El-sidespeil m. varme
  • Elektrisk bakluke
  • Elektriske speil
  • Fjernlysassistent
  • Isofix
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • LED-lys
  • Lyssensor
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt
  • Mørke ruter
  • Navigasjonssystem
  • Nettleser
  • Radio DAB+
  • Sentrallås
  • Skinnratt
  • Tretthetsvarsling

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Selgers kjennskap til bilen

Har bilen heftelser/gjeld?

Nei

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

2067 Jessheim
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

467493432

Sist oppdatert

25. juni 2026, 17:58

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz GLA-Klasse
Mercedes-Benz GLA-Klasse GLA180