Bildegalleri
Sherco Se-r
2018
Ikke oppgitt
125 cc
5 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Sykkelen er gått 255t og motoren ble fulloverhalt av proff mekaniker på 240t. Da byttet jeg følgende:
Cylinder
Stempel
Rådepinne
Rådelager
Veivlager
Alle pakninger
Alle simringer
Samt gikk over at hele motoren så fint ut!
Sykkelen går ekstremt godt. Har dradd fra alt av 125 2t med den. Den selges med litt smådeler som ekstra kåpesett, plomberingsdeler, drev osv. Svanen har en liten bulk og en veldig liten bøy i halsen. Ingenting av betydning for kjøring og effekt osv, det er lite synlig.
Sykkelen selges som den er uten noen form for garanti siden dette er en 2 takt og trenger riktig vedlikehold for å fungere feilfritt
Bud kan aksepteres ved rask handel, innbytte i større sykkel er av stor interesse: exc/fe 250/300/450/500, evt andre supermoto med skilt
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 74 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Sherco
- Modell
- Se-r
- Modellår
- 2018
- Type
- Lett MC
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 5 hk
- Slagvolum
- 125 cc
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.